Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00046 004309 21714554 na godz. na dobę w sumie
Miłość na Bali - ebook/epub
Miłość na Bali - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 688
Wydawca: Prószyński Media Język publikacji: polski
ISBN: 9788382344783 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> obyczajowe
Porównaj ceny (książka, ebook (-23%), audiobook).

Miłość na Bali' to druga po Okruchach raju' część Azjatyckiej sagi', której akcja toczy się w Indonezji. 

Turyści, którzy coraz liczniej odwiedzają rajską wyspę Bali, są zachwyceni czarownym otoczeniem, lecz miejsce to skrywa też swoją niebezpieczną i paskudną twarz. 
Do licznej grupy polskich osadników na Bali dołączają Dorota oraz jej córka Marysia, bohaterki Arabskiej sagi'. Jak zmieniła się pół-Arabka? Jak wpływają na nią łagodny indonezyjski islam i zaczarowana hinduistyczna wyspa Bali? Jak żyje się Dorocie w miejscu, które do złudzenia przypomina raj? Czy nadal ma skłonności do pakowania się w kłopoty? Jak układa się prywatne życie Marysi? Czy Karim naprawdę jest jedynym mężczyzną, z którym chce ona spędzić resztę swoich dni? A może na jej drodze pojawi się jeszcze jej pierwsza wielka miłość, Hamid Binladen? 
Tanya Valko fikcyjne losy bohaterów osnuwa na kanwie prawdziwych wydarzeń. Przedstawia codzienne życie na rajskiej wyspie, ukazując inny, obcy dla nas, Europejczyków, świat pełen duchów i niesamowitych wierzeń. 

Tanya Valko to pseudonim absolwentki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Była nauczycielką w Szkole Polskiej w Libii, a następnie długoletnią asystentką ambasadorów RP. Przez ponad dwadzieścia lat mieszkała w krajach arabskich, w tym w Arabii Saudyjskiej. Obecnie przebywa w Indonezji. 
Jest autorką bestsellerowej Arabskiej sagi', na którą złożyły się tomy: Arabska żona', Arabska córka', Arabska krew' i Arabska księżniczka'. Jej sukces skłonił autorkę do rozpoczęcia następnego cyklu powieściowego pod zbiorczym tytułem Azjatycka saga', którego pierwszy tom nosi tytuł Okruchy raju'.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Miłość na Bali
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: