Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00019 003502 22410143 na godz. na dobę w sumie
Mindfulness dla kobiet. Zatrzymaj się i poczuj smak życia - ebook/epub
Mindfulness dla kobiet. Zatrzymaj się i poczuj smak życia - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 312
Wydawca: Zwierciadło Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-8132-386-4 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> poradniki >> ogólne
Porównaj ceny (książka, ebook (-15%), audiobook).

Wiele kobiet próbuje pogodzić jednocześnie rodzinę, pracę i mnóstwo obowiązków. Efekt? Są Przytłoczone i wyczerpane.  W swojej książce Caroline Welch zabiera czytelniczki w podróż po mindfulness i zachęca, by uczynić go swoją filozofią życia.

Z książki dowiesz się m.in.:

- czym jest mindfulness

- jak wykorzystać go w praktyce

- jak być świadomą tu i teraz

- jak nawiązać kontakt z tym, co w życiu ma największe znaczenie

- jak budować pokojowe, ciepłe i przyjazne relacje z samą sobą i ze światem.

Autorka przeprowadziła wiele wywiadów z kobietami w różnym wieku i wywodzącymi się z różnych kultur. Twierdzi, że każdy trzyma w rękach klucze do bardziej harmonijnego życia - to, co trzeba zrobić, to po prostu spojrzeć wewnątrz siebie.

'Ta książka to prawdziwy dar dla nas wszystkich. Rozmawiając z ponad setką kobiet z różnych środowisk, Caroline Welch zebrała autentyczne przykłady tego, jak bycie obecną może wzbogacić nasze życie, pozwala odnaleźć cel i nadać mu znaczenie, naładować baterie, odrodzić się i kiedy trzeba zrobić zwrot, aby wrócić na właściwy kurs. Inspirująca, dobrze napisana i mądra. Obowiązkowa lektura dla kobiet w każdym wieku'.

- Arianna Huffington, założycielka i dyrektorka generalna Thrive Global

'Łatwo jest zapomnieć o tym, co jest naprawdę ważne, i pędzić przed siebie przez kolejne lata życia. Mądra i błyskotliwa książka Caroline Welch pokazuje, jak uważność może zwrócić nam nasze życie. Ten odkrywczy i bardzo przystępny przewodnik opowiada o kultywowaniu obecności przez praktykowanie jej w zwykłych momentach każdego dnia. Pomoże ci na nowo odnaleźć cel, sięgnąć po wewnętrzne zasoby i obudzić własne serce'.

- Tara Brach, autorka książek Radical Acceptance I Radical Compassion

'To ważna książka, która otwiera oczy każdemu, kto chce zrozumieć kobiety żyjące w stresie, zagubione, przepracowane, na rozdrożu. Caroline Welch opisuje praktyczne ćwiczenia mindfulness, które pomagają odkryć w życiu cel, znaleźć w sobie odwagę, żeby zmienić kierunek, jeśli to konieczne, ustalić priorytety i odpuścić tam, gdzie inaczej się nie da. Wszystko po to, by zatroszczyć się o własny wewnętrzny spokój i harmonię.

- Sharon Salzberg, autorka książek Lovingkindness I Real Happiness

Caroline Welch

Jest dyrektorem generalnym i współzałożycielką Mindsight. Absolwentka University of Wisconsin Law School, pracowała m.in. jako mediator oraz radca prawny. Swoją przygodę z mindfulness rozpoczęła czterdzieści lat temu, pracując w Japonii jako nauczycielka angielskiego. Prowadzi wykłady i warsztaty, gdzie uczy, jak poprawić samopoczucie w naszym życiu osobistym i zawodowym. Mieszka z mężem i psem Charliem w Santa Monica. Ma dwójkę dorosłych dzieci.

 

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Pobierz darmowy fragment (epub)

Gdzie kupić całą publikację:

Mindfulness dla kobiet. Zatrzymaj się i poczuj smak życia
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: