Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00047 003336 24077504 na godz. na dobę w sumie
Moment życia tom II. Ulotna chwila - ebook/epub
Moment życia tom II. Ulotna chwila - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 228
Wydawca: Novae Res Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-8219-415-9 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> obyczajowe
Porównaj ceny (książka, ebook (-20%), audiobook).

Co zrobisz, by uratować swoją miłość?

Gdy do Joanny dociera wiadomość, że jej były partner lada dzień ma wyjść z więzienia, pada na nią blady strach. Kobieta doskonale zdaje sobie sprawę, że decydując się na współpracę z policją, naraziła się na wściekłość Krzysztofa, który teraz pragnie tylko jednego: zemsty. Jeszcze bardziej niż o siebie, Joanna obawia się o bezpieczeństwo Szymka, ich syna.

Wkrótce jednak okazuje się, że spotkanie po latach przebiega zupełnie inaczej, niż to sobie wyobrażała. Uczucia, o których oboje sądzili, że już dawno wygasły, nagle ożywają na nowo. Jednak droga do szczęścia w tym przypadku nie będzie prosta: niedokończone sprawy z przeszłości i ludzie, którzy niegdyś zostali w nie zamieszani, nie pozwolą się tak łatwo usunąć w cień.

Czy mimo wszystko Joannie i Krzysztofowi uda się wykorzystać drugą szansę na miłość?

Kiedy po położeniu Szymona spać wykąpałam się i miałam położyć się sama, rozległo się ciche pukanie. Wiedziałam, że to Krzysztof stoi po drugiej stronie drzwi. Przez chwilę wahałam się, czy otworzyć, ale wiedziałam, że odwlekanie tego spotkania w niczym nie pomoże. Uchyliłam drzwi. Stał tam. Patrzył na mnie. Nie wiedziałam, co powiedzieć. Zwykłe „cześć”, „hej”, „dzień dobry” w ogóle nie pasowały do tej chwili.
– Wejdź – wydusiłam z siebie.
Wszedł do środka i od razu skierował się do salonu, który był też moją sypialnią. Mieliśmy małe mieszkanie, około czterdziestu metrów kwadratowych. Szymon miał swój pokój, ja zajmowałam salon. Krzysztof, kiedy tam wszedł, wydawało mi się, że zagarnął całą przestrzeń, a ja przestałam nawet mieć czym oddychać. Dopiero po chwili dotarło do mnie, że to strach zabiera mi dopływ tlenu.


Joanna Zawadzka – Urodziła się w 1991 roku, mieszka w Płońsku. Ukończyła finanse i rachunkowość w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Płocku, a magisterium w Wyższej Szkole Menadżerskiej w Warszawie. Na co dzień pracuje jako księgowa. Jej wielkie pasje, bez których nie wyobraża sobie życia, to pisanie i czytanie. Publikowanie swojej twórczości rozpoczęła w 2014 roku w serwisie Wattpad. Już rok później nakładem wydawnictwa Novae Res ukazała się jej pierwsza powieść „Moment życia”.

Jej najnowsza powieść to kontynuacja losów Joanny i Krzysztofa.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Pobierz darmowy fragment (epub)

Gdzie kupić całą publikację:

Moment życia tom II. Ulotna chwila
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: