Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00343 009285 21044037 na godz. na dobę w sumie
Mowa ciała - ebook/epub
Mowa ciała - ebook/epub
Autor: , Liczba stron:
Wydawca: Burda Książki Język publikacji: polski
ISBN: 9788377788523 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> praktyczna edukacja, samodoskonalenie, motywacja >> rozwój osobisty i zawodowy
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Bestsellerowy poradnik znawcy tematu, który przez ponad 25 lat działał jako agent w specjalnych służbach kontrwywiadowczych FBI i konsultanta w dziedzinie komunikacji niewerbalnej.

Joe Navarro całe zawodowe życie poświęcił studiowaniu, doskonaleniu i stosowaniu sztuki komunikacji niewerbalnej – obserwacji min, gestów, ruchów całego ciała, odległości zachowywanej przez ludzi w kontaktach z innymi, odruchowego dotykania, postaw, a nawet sposobów ubierania się – aby odszyfrować czyjeś myśli, zamiary czy prawdziwość słów. Nie jest to dobra wiadomość dla przestępców, terrorystów i szpiegów, gdyż jego badawcze spojrzenie zwykle odczytuje sygnały niewerbalne, jakie wysyłają ich ciała, tak więc ich myśli i intencje stają się dla niego przejrzyste. Jest to jednak bardzo dobra informacja dla Ciebie, czytelniku, ponieważ tę samą wiedzę niewerbalną, na jakiej się opierał, by stać się mistrzem w chwytaniu szpiegów oraz instruktorem i wykładowcą w FBI, Joe przekazuje teraz Tobie, żebyś mógł lepiej zrozumieć odczucia, myśli i zamiary otaczających cię ludzi.

„Jako znany autor i szkoleniowiec Joe Navarro nauczy Cię, jak prowadzić fachowe obserwacje, wykrywając i rozszyfrowując zachowania niewerbalne innych, aby móc skuteczniej z nimi współdziałać. Ta wiedza wzbogaci Twoje życie w pracy i w wolnych chwilach” – dr Marvin Karlins, międzynarodowy trener i konsultant zarządzania

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Gdzie kupić całą publikację:

Mowa ciała
Autor:
,

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: