Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00205 023203 23572244 na godz. na dobę w sumie
My - ebook/epub
My - ebook/epub
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Świat Książki Język publikacji: polski
ISBN: 9788380310537 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> obyczajowe >> nowele
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Powieść autora bestsellerowego „Jednego dnia”, nominowana do Nagrody Bookera 2014. Czy jedne wakacje – choćby były podróżą życia – mogą naprawić to, co się psuło przez długie lata?

Miliony czytelników pokochały Davida Nichollsa za charakterystyczny angielski humor i wdzięk powieści „Jeden dzień”. Teraz mogą się cieszyć długo oczekiwaną tragikomiczną powieścią „My”. Książka nominowana do Nagrody Bookera 2014.

„Myślałem, że się razem zestarzejemy. Razem się zestarzejemy i razem umrzemy, ty i ja. ... – Douglasie, kto przy zdrowych zmysłach by się do tego palił?”
Douglas Petersen dostrzega, że jego żona poszukuje nowej drogi życia, a wydawało mu się, że będą szukali tej drogi we dwoje. Tym bardziej, że ich syn wkrótce opuści rodzinny dom i wyjedzie na studia. Kiedy więc Connie oświadcza, że i ona wkrótce się wyprowadzi, Douglas postanawia zamienić ostatnie rodzinne wakacje w podróż życia. Ma nadzieję, że czas spędzony razem pozwoli jemu i Connie znów się zbliżyć; sprawi, że żona pokocha go na nowo, a syn odzyska do niego szacunek. Bukuje hotele, kupuje bilety i wszystko starannie planuje. Czy coś może pójść nie tak? Okazuje się, że bardzo wiele...

„Pokochałam tę książkę. To idealna lektura dla wszystkich, którzy są ciekawi, czym tak naprawdę jest małżeństwo” – Jojo Moyes, autorka „Zanim się pojawiłeś”

„Cudowna powieść; przezabawna i jednocześnie głęboko poruszająca” – S. J. Watson, autorka „Zanim zasnę”

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Gdzie kupić całą publikację:

My
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: