Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00165 026584 23543808 na godz. na dobę w sumie
Nawet o tym nie wspominaj - ebook/epub
Nawet o tym nie wspominaj - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 409
Wydawca: Feeria Young Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-7229-806-5 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> dla dzieci i młodzieży
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Miłość jest wszystkim... ale nie tym, czego się spodziewasz.

Seria 'Dimily' uzależniła od siebie tysiące czytelniczek na całym świecie. Porywająca historia Eden i Tylera zostawiła po sobie niedosyt. Autorka spełniła prośby fanek i napisała prequel, który dodaje pikanterii całej historii!

Tym razem Estelle Maskame oddała głos bohaterowi, który nikogo nie pozostawia obojętnym. Tę opowieść - opowieść Tylera – po prostu trzeba przeczytać, aby naprawdę zrozumieć, co i dlaczego się wydarzyło. Jak radził sobie dwunastoletni Tyler, dręczony przez ojca? Co czuł jako gniewny, zbuntowany nastolatek, kiedy po raz pierwszy zobaczył Eden?

Masz szansę wejść w głowę Tylera i poznać jego najskrytsze myśli. W końcu dowiesz się więcej o tym, czego nie mogła wiedzieć Eden. Ta perspektywa chwyci cię za serce, złamie je i pokaże, czemu Tyler stał się wiecznie wściekłym i nieszczęśliwym chłopakiem, którego poznałyśmy w pierwszym tomie serii 'Dimily'. Poznasz także jego wersję wydarzeń, których narratorką w 'Czy wspominałam, że Cię kocham' była Eden.

Pozycja obowiązkowa dla każdej fanki serii 'Dimily'! A jeśli jeszcze nie czytałaś 'Dimily' - możesz zacząć od tej książki... bądź zostawić sobie ją na koniec, jako lekarstwo na 'kaca książkowego', który z pewnością będzie Ci doskwierał po odłożeniu na półkę ostatniego tomu!

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Nawet o tym nie wspominaj
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: