Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00115 006889 22754904 na godz. na dobę w sumie
Niemiecki na dzień dobry - ebook/pdf
Niemiecki na dzień dobry - ebook/pdf
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Wymownia Język publikacji: polski
ISBN: 9788394666316 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki (j. angielski) >> Fiction >> Literature
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

„Niemiecki na dzień dobry” to samouczek do nauki języka niemieckiego na poziomie podstawowym. Praktyczny samouczek ze słownikiem przyda się każdemu podróżującemu, gdyż wygodna forma pliku PDF może być odczytana nawet w telefonie. Ebook zawiera: powitania, pożegnania i zwroty inicjujące rozmowę (dialogi, słownictwo, wyrażenia), podstawowe zasady odmiany czasownika w czasie teraźniejszym, odmiana kilku najważniejszych czasowników, podstawowe zasady wymowy niemieckiej. Samouczek stanowi jedną z części cyklu ebooków Justyny Paruch. Publikacje stanowić mają praktyczną pomoc nie tylko podczas nauki w domu, ale także w sytuacjach, w których należy aktywnie korzystać z języka obcego. Pełne entuzjazmu, barwne wspomnienia autorki dodatkowo urozmaicają naukę i stanowią motywację dla tych, którzy boją się mówić po niemiecku.

Forma elektroniczna publikacji ma dużą wartość, bowiem samouczkowi nadaliśmy przemyślany kształt pliku, który można wykorzystać na wiele różnych sposobów. By z niego korzystać nie musisz posiadać czytnika ebooków. Plik pdf z powodzeniem możesz otworzyć także w telefonie czy tablecie, zatem potrzebne Ci słówka i zwroty będziesz mieć zawsze pod ręką. Nasz samouczek może więc być dla Ciebie wsparciem, po które sięgać będziesz tak łatwo i często, jak zechcesz - wystarczy wyjąć telefon, by Twój niemiecki doradca był z Tobą. Zapraszamy do zapoznania się z innymi lekcjami przygotowanymi przez autorkę.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Justyna Paruch Niemiecki na dzień dobry ISBN 978-83-946663-1-6 SPIS TREŚCI 1. Meine erste Reise nach Deutschland – eine kurze Geschichte Moja pierwsza podróż do Niemiec – krótka historia 2. Begrüßungen, Verabschiedungen und Gesprächseinleitungen Powitania, pożegnania i zwroty inicjujące rozmowę 2.1. Begrüßungs- und Verabschiedungsformen – Dialog Formy powitań i pożegnań - dialog 3. Ich stelle mich vor – Wortschatz, Ausdrücke und Dialog Przedstawiam się – słownictwo, wyrażenia i dialog 4. Grundlagen der Verbkonjugation im Präsens Podstawowe zasady odmiany czasownika w czasie teraźniejszym 5. Konjugation des Verbs ,,heißen” im Präsens Odmiana czasownika ,,nazywać się“ w czasie teraźniejszym 6. Konjugation des Verbs ,,sein” im Präsens Odmiana czasownika ,,być“ w czasie teraźniejszym 7. Konjugation des Verbs ,,haben” im Präsens Odmiana czasownika ,,mieć“ w czasie teraźniejszym 8. Grundlagen der deutschen Aussprache Podstawowe zasady wymowy niemieckiej Dalsza część książki dostępna w wersji pełnej.
Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Niemiecki na dzień dobry
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: