Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00035 002809 20670822 na godz. na dobę w sumie
Niemiecki w podróży - ebook/pdf
Niemiecki w podróży - ebook/pdf
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Wymownia Język publikacji: polski
ISBN: 9788394481520 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> edukacja
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

„Niemiecki w podróży” stanowi must have każdego, kto chce doskonale poznać słownictwo związane z podróżowaniem. Samouczek przyda się nie tylko turystom, stanie się doskonałą pomocą także dla maturzystów i studentów przygotowujących się do egzaminów. Autorka przeprowadza nas przez niuanse słownictwa i przybliża najbardziej niezbędne w danych sytuacjach frazy. Dzięki samouczkowi poradzimy sobie na dworcu, lotnisku, na statku czy podczas podróży samochodem. Samouczek zapozna nas nie tylko z teorią podróżowania. Dzięki niemu sami także wyruszymy w językową podróż i przećwiczymy wszystkie wyrażenia niezbędne za granicą. Teoria oraz praktyka przygotowane są w sposób różnorodny i absorbujący uwagę czytelnika..


'Niemiecki w podróży' zawiera słownictwo i zwroty, których znajomość bardzo ułatwi lub wręcz umożliwi nam odnalezienie się w nowych sytuacjach, ciekawe i różnorodne dialogi utrwalające brzmienie, zapis oraz praktyczne posługiwanie się zdobytą wiedzą.


Samouczek w wersji elektronicznej ma dużą wartość. Zaletą posiadania go jest możliwość sprawdzenia niezbędnego nam w danej chwili słownictwa w każdym miejscu poprzez odczytanie pliku pdf np. w telefonie. Na użytek domowy fragmenty samouczka można wydrukować.


„Niemiecki w podróży” to kompletny zbiór wiedzy językowej niezbędnej nam za granicą i jednocześnie pierwsza z części serii książek z językiem niemieckim, która za rączkę poprowadzi nas przez trudy odbywających się w języku angielskim wizyt lekarskich, rozmów z kelnerem, sprzedawcą, recepcjonistą czy plażowiczem. Zapraszamy do wspólnej nauki i zapoznania się z całą kolekcją. Spis treści: 1. REISEVORBEREITUNG – Wortschatz und Ausdrücke


PRZYGOTOWANIE DO PODRÓŻY – słownictwo i wyrażenia


1.1. Gespräch – Reiseplanen


Rozmowa – planowanie podróży


1.2. Gespräch – Reisevorbereitung


Rozmowa – przygotowanie do podróży


2. AUF DEM BAHNHOF – Wortschatz, Ausdrücke und Wendungen


NA DWORCU – słownictwo, wyrażenia i zwroty


2.1. Gespräch am Fahrkartenschalter


Rozmowa przy kasie biletowej


2.2. Abholung der vorbestellten Fahrkarten am Fahrkartenutomaten - Schritt für Schritt


Odbiór zarezerwowanych biletów online w automacie biletowym – krok po kroku


2.3. Fahrkartenkaufen am Fahrkartenautomaten (Beispiel: Frankfurt – Hildesheim) - Schritt für Schritt


Kupowanie biletów w automacie biletowym (Przykład: Frankfurt – Hildesheim)


3. AUF DEM FLUGHAFEN - Wortschatz und Ausdrücke


NA LOTNISKU - słownictwo i wyrażenia


3.1. Gespräch am Flughafenschalter


Rozmowa przy kasie lotniska


4. REISEN MIT EINEM SCHIFF - Wortschatz und Ausdrücke


PODRÓŻOWANIE STATKIEM - słownictwo i wyrażenia


5. REISEN MIT EINEM AUTO - Wortschatz und Ausdrücke


PODRÓŻOWANIE SAMOCHODEM - słownictwo i wyrażenia


5.1. Gespräch an der Tankstelle


Rozmowa na stacji benzynowej

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Justyna Paruch Niemiecki w podróży ISBN 978-83-944815-2-0 SPIS TREŚCI 1. REISEVORBEREITUNG – Wortschatz und Ausdrücke PRZYGOTOWANIE DO PODRÓŻY – słownictwo i wyrażenia 1.1. Gespräch – Reiseplanen Rozmowa – planowanie podróży 1.2. Gespräch – Reisevorbereitung Rozmowa – przygotowanie do podróży 2. AUF DEM BAHNHOF – Wortschatz, Ausdrücke und Wendungen NA DWORCU – słownictwo, wyrażenia i zwroty 2.1. Gespräch am Fahrkartenschalter Rozmowa przy kasie biletowej 2.2. Abholung der vorbestellten Fahrkarten am Fahrkartenutomaten - Schritt für Schritt Odbiór zarezerwowanych biletów online w automacie biletowym – krok po kroku 2.3. Fahrkartenkaufen am Fahrkartenautomaten (Beispiel: Frankfurt – Hildesheim) - Schritt für Schritt Kupowanie biletów w automacie biletowym (Przykład: Frankfurt – Hildesheim) 3. AUF DEM FLUGHAFEN - Wortschatz und Ausdrücke NA LOTNISKU - słownictwo i wyrażenia 3.1. Gespräch am Flughafenschalter Rozmowa przy kasie lotniska 4. REISEN MIT EINEM SCHIFF - Wortschatz und Ausdrücke PODRÓŻOWANIE STATKIEM - słownictwo i wyrażenia 5. REISEN MIT EINEM AUTO - Wortschatz und Ausdrücke PODRÓŻOWANIE SAMOCHODEM - słownictwo i wyrażenia 5.1. Gespräch an der Tankstelle Rozmowa na stacji benzynowej WSTĘP Życie człowieka jest codzienną wędrówką przez świat, a ten sam w sobie ma nam więcej do zaoferowania, niż moglibyśmy przypuszczać. Różnorodne miejsca na całej kuli ziemskiej, które przyciągają swoim pięknem i urokiem stają się destynacją wielu podróżujących. Dzięki temu można poznawać inne kultury, języki obce a także ludzi, którzy swoją różnorodnością wnoszą wiele w nasz bagaż życiowy. Zatem nie bezpodstawnie mówi się, że podróże kształcą. Aby móc dobrze przygotować się do wyprawy, należy ją odpowiednio zaplanować. Poza ustaleniem celu wycieczki, spakowaniem walizki, warto również zadbać o przygotowanie językowe. Nie jest konieczne doskonałe władanie językiem kraju, do którego się wybieramy, aby cieszyć się jego urokami. Właśnie z myślą o wszystkich tych, którzy chcieliby taką przygodę przeżyć, powstała publikacja, która umożliwi swobodną komunikację w języku niemieckim. Będzie ona wsparciem nie tylko w sytuacji, kiedy będzie trzeba skorzystać ze środków publicznego transportu - na dworcu, lotnisku czy też podróżując samochodem. Przyda się ona także w nieoczekiwanych sytuacjach, jakie mogą wyniknąć podczas podróży. Książeczka ta jest osobistym przewodnikiem, który poprowadzi Państwa do różnych zakątków języka niemieckiego, odkrywając wiele jego tajemnic. Czas spędzony w kraju niemieckojęzycznym będzie dla Państwa niezapomnianą przygodą! Życzę udanej podróży! Autorka Dalsza część książki dostępna w wersji pełnej.
Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Niemiecki w podróży
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: