Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00063 003587 22953534 na godz. na dobę w sumie
Nienawidzę was!!! - ebook/epub
Nienawidzę was!!! - ebook/epub
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Jirafa Roja Język publikacji: polski
ISBN: 978-836-115-457-0 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> literatura piękna >> współczesna
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Wiele dzieci wychowywanych w domach z problemem alkoholowym marzy o tym, aby wykrzyczeć rodzicom te słowa... Oto dramatyczna historia, która mogłaby być udziałem każdego z nich.

„Nienawidzę was!!!” to poruszająca opowieść o braciach, którzy dorastali w patologicznym domu alkoholika. Mimo że dzieli ich dwanaście lat, są tak samo nieprzystosowani i bezsilni wobec życiowych zadań. Nienawidzą rodziców, a całą agresję przenoszą na otoczenie, usiłując obwiniać je za własne porażki.
Akcja powieści toczy się dwutorowo. Paweł wpada na trop tajemnicy – znajduje zapiski starszego brata, buntownika z czasów schyłku PRL. Piotr był muzykiem i po próbie ocenzurowania występu jego zespołu na festiwalu w Jarocinie postanowił nielegalnie uciec z Polski. Jak mówił, tak zrobił – pewnego dnia przepadł bez śladu.
Paweł postanawia opublikować opowiadanie oparte na faktach i w ten sposób odnaleźć zaginionego przed laty brata. Podąża jego śladami, jednocześnie zmagając się z własnymi słabościami – alkoholizmem, poczuciem winy i krzywdy. Nie umie oprzeć się narastającej w nim wściekłości i agresji...

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Nienawidzę was!!!
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: