Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00072 006555 20496951 na godz. na dobę w sumie
Nina, prawdziwa historia - ebook/pdf
Nina, prawdziwa historia - ebook/pdf
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Wydawnictwo Psychoskok Język publikacji: polski
ISBN: 978-837-900-247-4 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> fantastyka >> powieść paranormalna
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Opowieść o poszukiwaniu tożsamości i mierzeniu się ze słabościami. Przedstawia historię prawnika, który cofając się w czasie, uświadamia sobie, dlaczego stał się bohaterem przedziwnych zdarzeń.

Daniel, odbywając staż w Moguncji i wykładając na Uniwersytecie Johanna Gutenberga, któregoś dnia zostaje odwiedzony w swoim domu przez Ernesta Schneidera. Starszy, nieznajomy mężczyzna zostawia mu wiadomość od tajemniczej Niny, w postaci wpisu do książki: „Aby to, co było we mnie, nie umarło razem ze mną. Dla Daniela, Nina”.
Daniel, zaciekawiony dziwnymi słowami, postanawia odszukać dziewczynę. Gdy okazuje się, że jest ona prostytutką, nie czuje się rozczarowany, wręcz przeciwnie, płaci jej za seks i przeżywa niezwykłe uniesienie w jej ramionach.
Wkrótce wyjeżdża na staż do Paryża, wciąż obsesyjnie myśląc o dziewczynie i nie mogąc skupić się na niczym. Zbieg okoliczności powoduje, że Daniel i tu spotyka dziwacznego starca, który wcześniej wtargnął do jego mieszkania z dziwną wiadomością. Pojawia się też Nina, z którą Daniel przeżywa erotyczną przygodę, również w towarzystwie mężczyzny.
Kim są Ernest i Nina? Jak to możliwe, że wciąż są obecni w życiu Daniela, gdziekolwiek on jest? Pomocy w rozwiązaniu tej tajemniczej zagadki udziela mu koleżanka z uczelni i jej znajomi, którzy odkrywają więcej spraw tworzących tę zadziwiającą historię.
„Nina, prawdziwa historia” to powieść pełna dynamizmu i niespodziewanych zwrotów akcji. Zafascynuje każdego, kto lubi rozwiązywać tajemnicze zagadki z przeszłości.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Nina, prawdziwa historia
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: