Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00169 003828 22407503 na godz. na dobę w sumie
Noce nad Biebrzą. Lilka, bagna i ptaki - ebook/epub
Noce nad Biebrzą. Lilka, bagna i ptaki - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 304
Wydawca: Zwierciadło Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-8132-393-2 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> obyczajowe
Porównaj ceny (książka, ebook (-15%), audiobook).

Co robi młoda fotografka z Warszawy nad Biebrzą? Dlaczego lubi utrwalać ptaki i rozlewiska, o wiele bardziej niż modelki i znane aktorki? Ma szczęście czy pecha, że wciąż spotyka zagadkowych ludzi i jest świadkiem zdarzeń, które trudno wyjaśnić? Nieśmiała, cicha dziewczyna sięga po odpowiedzi. Potrafi pokazać siłę, zawalczyć o marzenia.

Pewnego wieczoru gubi drogę na dzikich bezdrożach lasu i rozlewisk. Zamiast do hotelu, trafia do nieznanego zajazdu przy Carskiej Drodze. Jakie tajemnice może skrywać Darzbór, ukryty wśród bagien? Przypadkowe spotkania, tajemnicze historie rodzinne, przemytnicy i podlaskie legendy, w których zawsze jest ziarno prawdy. Noce nad Biebrzą odmieniły życie Lilki Gajewskiej. Zgubiła się na bagnach, ale znalazła siebie, a przy tym miłość, przyjaźń, całą serię uczuć.

Katarzyna Droga

Pisarka, dziennikarka, redaktorka. Od lat tworzy literackie portrety nietuzinkowych kobiet, jest autorką powieści biograficznych m.in. o Hance Ordonównie, Aleksandrze Piłsudskiej.  Zajmują ją dzieje rodzin i dziedzictwa pokoleń, napisała podlaską sagę 'Pokolenia. Wiek deszczu, wiek słońca' i ' Pokolenia. Powrót do domu'. W 'Sekretach przodków' przygląda się rodzinnym przekazom transgeneracyjnym. W latach 2008 - 2017 była redaktorką naczelną magazynu 'Sens' w Wydawnictwie 'Zwierciadło'. Po latach pracy w Warszawie wróciła do rodzinnego domu nad Narwią, by pisać książki bliskie współczesnym kobietom.

informacja o serii

'Seria uczuć' to cykl powieści o kobietach, które pragną  miłości, wierzą w przyjaźń i mają swoje pasje. Psychologia, prawo, fotografia, gamedev ... - w tym są dobre. Rzeczywistość zaskakuje je w kluczowych momentach życia - wówczas biorą sprawy w swoje ręce. Angażują emocje i podejmują grę z przygodą. Bo życie to nie tylko seria zdarzeń. To przede wszystkim seria uczuć.

w serii ukazały się:

Cień róży.

w czerwcu ukaże się:

Szepty starych kamienic. Prawo Julii, Katarzyna Droga

 

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Pobierz darmowy fragment (epub)

Gdzie kupić całą publikację:

Noce nad Biebrzą. Lilka, bagna i ptaki
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: