Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00176 003055 21327279 na godz. na dobę w sumie
Obowiązki przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych - ebook/pdf
Obowiązki przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 42
Wydawca: Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o. Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-7537-123-9 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> prawo i podatki
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Publikacja opisuje obowiązki przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych wynikających z odrębnych przepisów prawnych. W publikacji znajdą Państwo praktyczne wskazówki i komentarze wynikające m. in. z:

Dzięki przedstawieniu tematyki obowiązków przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych na tle obowiązujących przepisów publikacja pozwoli Państwu:

UWAGA! Publikacja zawiera wzór wniosku o zezwolenie na prowadzenie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Marta Pawlak Obo wiąz ki przed się biorstw wo do ciągo wo-ka na li za cyj nych Stan prawny: listopad 2012 Ochrona środowiska Copyright © 2012 ISBN 978-83-7537-123-9 Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o. Al. Krakowska 271, 02 – 133 Warszawa tel.: 22 559-36-47, faks: 22 829-27-27, 829-27-00 www.dashofer.pl, www.ekoinfo.pl email: b-owk@dashofer.pl Opracowanie edytorskie i korekta: Anna Łukasik Skład: Krzysztof Olechowski Wszelkie prawa zastrzeżone, prawo do tytułu i licencji jest własnością Dashöfer Holding Ltd. Kopiowanie, przedrukowanie i rozpowszechnianie całości lub fragmentów niniejszej publikacji, również na nośnikach magnetycznych i elektronicznych bez zgody Wydawcy jest zabronione. Ze względu na stałe zmiany w polskim prawie oraz niejednolite interpre- tacje przepisów Wydawnictwo nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone informacje. Spis treści 1. Obowiązki przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych ...................5 1.1. Wprowadzenie do obowiązków przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych.........................................................5 1.2. Obowiązki wynikające z przestrzegania przepisów o ochronie konkurencji i konsumenta ............................................16 Wykaz piktogramów podstawa prawna termin uwaga zasady, warunki, wskazówki
Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Obowiązki przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: