Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00141 002397 22735876 na godz. na dobę w sumie
Obudź swoją produktywność - ebook/epub
Obudź swoją produktywność - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 207
Wydawca: RBC International Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-954616-4-4 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> poradniki >> zdrowie
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

E-book Obudź swoją produktywność jest spełnionym marzeniem jej autora – Jakuba Gromka, który od wielu lat jest pasjonatem tematyki produktywności i efektywnego działania. Jego doświadczenia, droga, którą przeszedł i ludzie, z którymi współpracował, by stać się produktywnym, mogą być dziś dla Ciebie inspiracją i drogowskazem.

Odpowiedz sobie na pytania, czy czujesz wszechogarniający i wszechobecny szum wokół Ciebie, który Cię ciągle rozprasza? A może czasami brakuje Ci motywacji, dyscypliny i konsekwencji w działaniu? Szukasz pomysłów na to, jak dbać o wysoką energię i zwalczać to ciągłe odkładanie na później?

Jeżeli choć raz Twoja odpowiedź zabrzmiała tak, to dobrze, że tu jesteś! W trakcie lektury e-booka Obudź swoją produktywność poznasz siedem technik i trików, które natychmiast możesz wdrożyć w życie. Co zyskasz?

Zyskasz CZAS. Czas, najcenniejszy z naszych zasobów. Czas na to, aby spędzać więcej czasu z bliskimi i robić to, co lubisz robić. Będziesz mieć wolność wyboru, osiągniesz niezależność finansową, a nawet zarobisz pierwszy milion! To wszystko jest możliwe, bo tylko Ty decydujesz, po co chcesz w życiu sięgać. Techniki opisane w książce umożliwią Ci znaleźć na to wszystko czas.

 

Czas ucieka nieubłaganie, czy Ci się to podoba czy nie…

Czy Ty masz plan na swoje życie? Wiesz, dokąd zmierzasz?

Jeśli samodzielnie, świadomie nie zbudujesz swojego życia, to pamiętaj – będziesz realizować czyjś plan na Twoje życie. To wszystko uświadomisz sobie może znów na koniec roku, a może dopiero za kilka lat. I tak będą mijać kolejne lata. Lata, które nie wniosą nic nowego poza jeszcze większym zmęczeniem, znudzeniem i rutyną.

A przecież nie musi tak być!

Wystarczy, że określisz swój własny plan – cel, do którego będziesz zmierzać. Jasno określony, długofalowy, wskazujący kierunek rozwoju. Czas nadal będzie mijał, z tą różnicą, że Ty zaczniesz świadomie budować swoje życie. Wyobraź sobie, że wiesz, dokąd i po co idziesz. Wstajesz rano i czujesz, że masz motywację do działania.

 

Zastanów się jakby wyglądało Twoje życie, jakby było wg Twoich własnych zasad? Zgodnie z Twoimi wartościami. Chcesz u jego kresu móc powiedzieć, że to było pięknie przeżyte życie? Chcesz czuć satysfakcję i wdzięczność za ten czas?

 

Dzięki e-bookowi Jakuba Gromka Obudź swoją produktywność:

· zaczniesz planować swoje życie,

· znajdziesz motywację,

· utrzymasz dyscyplinę i konsekwencję w działaniu,

· poznasz przepisy na zwiększenie swojej życiowej energii,

· będziesz lepiej zarządzać sobą w czasie,

· nauczysz się omijać pułapki rozpraszające Twoją uwagę,

· zwiększysz efektywność działań,

· nauczysz się wykorzystywać produktywnie narzędzia dostępne w smartfonie,

· zaczniesz podążać do celu!

Przeczytaj e-book i zacznij stosować wskazówki w działaniu. Pozwól sobie na życie zgodnie ze swoimi marzeniami, bez ciągłej frustracji i stresu. Na osobistych przykładach autora dowiesz się, jak podejść do delegowania i porządkowania. Jakub powie Ci co i jak robi, że to działa u niego.

E-book Obudź swoją produktywność zawiera 207 stron bardzo konkretnej treści wraz z przykładami i historiami z życia, które zobrazują Ci, jak kiedyś żył jej autor i co mu pomogło, aby żyć tak, jak to robi teraz. Już po lekturze wstępu dowiesz się, jak kluczową rolę odgrywa produktywność w życiu i jak jej brak lub obecność wpływa na jakość jego różnych obszarów.

 

W e-booku znajdziesz miejsce na wykonanie ćwiczeń. To będą Twoje pierwsze kroki, które uczynisz w kierunku bycia produktywną osobą. Przygotowane zostały też podsumowania tego, o czym była mowa w rozdziale, aby pomóc Ci efektywniej wdrażać to, o czym czytasz. Zobaczysz również mnóstwo motywujących cytatów opracowanych graficznie tak, aby utrwaliły się bardziej w Twojej pamięci.

 

Zainwestuj w swoje życie, w zrealizowanie planów i spełnienie marzeń. Daj sobie szansę na opanowanie chaosu, więcej wolnego czasu i mniej stresu w życiu.

 

Jakub Gromek pracuje w sprzedaży i jest niezwykle skuteczny biznesowo. Od wielu lat zajmuje się produktywnością i efektywnością osobistą. Jest partnerem i ojcem dwóch wspaniałych córek.

Aktualnie poza pracą na etacie oraz prowadzeniem własnej działalności gospodarczej regularnie ćwiczy, studiuje i angażuje się w rozwój osobisty. Dodatkowo współpracuje również z Kamilą Rowińską – uznaną autorką 8 książek, coachem biznesu i trenerką – prowadząc moduł na jednym z jej szkoleń.Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Gdzie kupić całą publikację:

Obudź swoją produktywność
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: