Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00185 003974 21521467 na godz. na dobę w sumie
Od słowa do słowa toczy się rozmowa - ebook/pdf
Od słowa do słowa toczy się rozmowa - ebook/pdf
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Towarzystwo Autorów i Wydawców Prac Naukowych Universitas Język publikacji: polski
ISBN: 978-832-421-812-7 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> nauka języków obcych >> polski
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Repetytorium, którego celem jest świadome rozwijanie kompetencji leksykalnej, pojmowanej za europejskim systemem opisu kształcenia językowego jako część składowa językowej kompetencji komunikacyjnej.

Od słowa do słowa, tak toczy się rozmowa. Autor repetytorium leksykalnego dla poziomu średnio zaawansowanego tą nauką kierował się, tworząc nieprzeciętny zbiór ćwiczeń i zadań leksykalnych.
Podstawowym celem repetytorium jest świadome rozwijanie kompetencji leksykalnej, pojmowanej za europejskim systemem opisu kształcenia językowego jako część składowa językowej kompetencji komunikacyjnej.
Co różni tę publikację od typowych repetytoriów leksykalnych? Przede wszystkim oferuje ona trening leksykalny także na poziomie zwrotów i kontekstów sytuacyjnych. Drugim trafnym pomysłem jest wykorzystanie podobieństw leksykalnych polszczyzny do innych języków – w każdym z rozdziałów zamieszczono ćwiczenie zbierające wyrazy podobne w językach polskim i angielskim.
Z tą wyjątkową publikacją powinien zapoznać się każdy, komu zależy na usystematyzowaniu, utrwaleniu i powtórzeniu słownictwa polskiego. Praca doskonała dla uczących się i nauczających. Dla uczniów i mistrzów, z przesłaniem, że to właśnie trening czyni mistrza!

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Od słowa do słowa toczy się rozmowa
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: