Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00021 003742 21769199 na godz. na dobę w sumie
Orzecznictwo SN w zakresie postępowania cywilnego - okiem praktyków - ebook/pdf
Orzecznictwo SN w zakresie postępowania cywilnego - okiem praktyków - ebook/pdf
Autor: , Liczba stron: 692
Wydawca: C. H. Beck Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-255-3402-8 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> prawo i podatki
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Wybór orzeczeń Sądu Najwyższego z lat 2005–2011 w zakresie postępowania cywilnego wraz z praktycznymi komentarzami. Podstawowym kryterium przy doborze orzeczeń była ich przydatność dla adwokatów i radców prawnych, wykonujących pracę zawodowego pełnomocnika procesowego. Autorami opracowań i komentarzy są prawnicy zajmujący się praktyką procesową w kancelarii „Drzewiecki, Tomaszek i Wspólnicy” w Warszawie.

Kancelaria Adwokacka – Drzewiecki, Tomaszek i Wspólnicy (DTW) została założona w 1992 r. przez dwóch warszawskich adwokatów. Obecnie jest to spółka komandytowa licząca dziesięciu wspólników oraz ponad sześćdziesięciu pracowników i stałych współpracowników. Świadczy usługi we wszystkich dziedzinach prawa, głównie na rzecz polskich przedsiębiorców i inwestorów zagranicznych. W rankingach Rzeczpospolitej, Gazety Prawnej i Forbes plasowana w czołówce kancelarii prawnych i rekomendowana w trzech dziedzinach – procesy sądowe i arbitrażowe, własność intelektualna i nieruchomości.

DTW jest niezależną krajową kancelarią prowadzącą działalność na terenie całej Polski. Współpracuje z kancelariami w Europie, Azji, USA i Kanadzie, zarówno bilateralnie, jak i w ramach sieci TerraLex, skupiającej samodzielne firmy adwokackie z całego świata.

Od 2006 r. prawnicy zajmujący sie w DTW praktyką procesową na zaproszenie czasopisma Monitor Prawniczy analizują i komentują orzeczenia Sadu Najwyższego dotyczące procedury cywilnej i kosztów postępowania.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Orzecznictwo SN w zakresie postępowania cywilnego - okiem praktyków
Autor:
,

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: