Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00144 002573 22768508 na godz. na dobę w sumie
Ostre przedmioty - ebook/epub 3R
Ostre przedmioty - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 360
Wydawca: G+J Gruner + Jahr Język publikacji: polski
ISBN: 9788377785294 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> obyczajowe
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Camille Preaker po krótkim pobycie w klinice psychiatrycznej wraca do pracy reporterki. Pierwsze zlecenie to artykuł o tajemniczych zabójstwach dwóch małych dziewczynek w jej rodzinnym miasteczku.

Przez ostatnie dwanaście lat, odkąd opuściła dom, rzadko rozmawiała ze swoją neurotyczną matką i przyrodnią siostrą, której właściwie nie zna - śliczną trzynastolatką trzymającą w garści całe miasteczko. Z niechęcią wraca do rodzinnej wiktoriańskiej rezydencji, gdzie zaczyna ją prześladować wspomnienie tragedii z dzieciństwa.

Stara się odkryć prawdę o brutalnych zbrodniach. Zaczyna mocno identyfikować się z małymi ofiarami. Wszystkie tropy prowadzą jednak w ślepą uliczkę i zmuszają Camille do rozwikłania zagadki własnej przeszłości, której musi stawić czoło.

'Znakomity debiut to zbyt łagodnie powiedziane. Nie czytałem tak bezlitośnie przerażającej sagi rodzinnej od czasu 'Wężoskóry' Johna Harrisa, po którą sięgnąłem trzydzieści lat temu. 'Ostre przedmioty' to nie jakaś tam płytka powieść oparta na chwytliwych pomysłach, jej groza narasta. Ostatnie trzydzieści stron czytałem, czując strach, ale nie mogłem się powstrzymać, by nie przewracać kartek. Gdy już zgasiłem światło, cała historia wciąż tkwiła w mojej głowie, wijąc się i sycząc niczym wąż w jamie. Zachwycający kawał dobrej literatury, napisany świetnym językiem i z dużą wnikliwością'.

Stephen King

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Recenzje na blogach:

magicznyswiatksiazki.pl Recenzja: „Ostre przedmioty” – Gillian FlynnMagiczny Świat Książki i nie tylko | Magiczny Świat Książki i nie tylko
literaturomania.blogspot.com Literaturomania: "Ostre przedmioty", czyli okrucieństwo nie do przyjęcia
soy-como-el-viento.blogspot.com Myśli i słowa wiatrem niesione: Gillian Flynn "Ostre przedmioty" Naznaczona

Darmowy fragment publikacji:Gdzie kupić całą publikację:

Ostre przedmioty
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: