Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00054 005071 22441010 na godz. na dobę w sumie
Paleta emocji - ebook/pdf
Paleta emocji - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 388
Wydawca: Feniks Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-956534-5-2 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> obyczajowe
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

 

Łucja ulega wypadkowi samochodowemu i jako pierwszy pomocy udziela jej przystojny policjant Bartosz. Będąc pod urokiem kobiety, postanawia zdobyć jej względy. Czy dzięki miłości Bartosza, uda się jej zapomnieć o Dominiku, z którym jest w ciąży?

Paulina coraz mocniej utwierdza się w przekonaniu, że nie wyobraża sobie życia bez Adriana, a rodzice Łucji przeżywają kryzys małżeński. Kim jest tajemnicza sąsiadka i jak jej postępowanie odbije się na relacji Renaty i Pawła?

'Paleta emocji' to drugi tom powieści 'Paleta uczuć' autorstwa Renaty Czaban-Kryczka, w którym poznajemy dalsze losy bohaterów znanych z pierwszej części. Miłość, zdrada, trudne wybory i niełatwe ścieżki, którymi podążają postaci, sprawiają, że zaczynają nam być bardzo bliskie. Czy masz odwagę wejść do świata pełnego emocji ?


'Paleta emocji' Renaty Czaban-Kryczka to powieść... pełna emocji. Miłość, kryzysy, trudne wybory i zdrada sprawiają, że bohaterowie są nam bardzo bliscy, bo któż tego nie doświadczył w życiu chociaż raz? Gorąco polecam tę lekturę 'połkniętą' przeze mnie w dwa wieczory.

Anna Fiałkowska-Niewiadomska, autorka cyklu 'Siostrzane dusze'

 

Daj się poprowadzić subtelnej opowieści o trudnych życiowych wyborach i poplątanych ludzkich losach. Poznaj różne odcienie uczuć i przekonaj się, jak wielka jest potęga miłości. Zapraszam do świata, w którym królują wszystkie barwy emocji.

Joanna Tekieli, autorka cyklu 'Pensjonat Leśna Ostoja'


 

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Paleta emocji
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: