Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00141 003158 22417100 na godz. na dobę w sumie
Pan Przypadek i fioletowoskórzy  - ebook/epub
Pan Przypadek i fioletowoskórzy - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 180
Wydawca: Zakładka Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-64459-10-8 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> kryminał, sensacja, thriller >> kryminał
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

'Pan Przypadek i fioletowoskórzy' to czwarty tom przygód rodzimego detektywa geniusza. Tytułowy bohater, Jacek Przypadek, trochę romantyk, bardziej cynik, ponownie musi rozwiązać trzy niecodzienne zagadki, tym razem z bezdomnymi zbieraczami surowców wtórnych w rolach głównych. W pierwszej ze spraw, o kryptonimie 'Winetu i Old Spejs', Jacek stara się odnaleźć zaginioną w dziwnych okolicznościach partnerkę swojego przyjaciela. W drugim ze śledztw, 'Wszyscy jesteśmy winni', detektyw musi oczyścić z zarzutów wszystkich przyznających się ochoczo do pewnego napadu i znaleźć prawdziwego sprawcę. W ostatniej zagadce, 'Świentoszku', Jacek bada komu tak naprawdę zależało na zabójstwie podfruwajki brązowonosej,  .

Przy rozwiązywaniu tych spraw Przypadek wykaże się swoją powszechnie znaną umiejętnością przysparzania sobie wrogów wśród możnych tego świata. Najpotężniejszy z nich, złowrogi Klempuch, przystąpi do ataku. Jacek będzie się zmagał z kryzysem wiary  w swoje słynne motto, że 'ludzie są banalnie przewidywalni'.

Jacek Getner - pisarz, scenarzysta, dramaturg. Laureat licznych konkursów pisarskich i dramaturgicznych. Autor scenariuszy do kilkuset odcinków różnych seriali telewizyjnych  i dialogów do fabularnych gier komputerowych.

 

 

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Pan Przypadek i fioletowoskórzy
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: