Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00126 002405 20852474 na godz. na dobę w sumie
Paryż. Praktyczny poradnik. Prosto, szybko i tanio sam zorganizuj podróż - ebook/pdf
Paryż. Praktyczny poradnik. Prosto, szybko i tanio sam zorganizuj podróż - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 88
Wydawca: SELF-PUBLISHER Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-953637-0-2 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> przewodniki >> przewodniki turystyczne po krajach
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Paryż to jedno z najpiękniejszych miast na świecie. To ikona romantyzmu, mody i bogactwa. Jeśli chcesz zwiedzić Paryż nie musisz wcale polegać na biurach podróży. Samemu zorganizuj sobie podróż prosto, tanio i szybko z wykorzystaniem mega porad oszczędnościowych 
i praktycznych z tego poradnika, a zobaczysz, że efekty będą oszałamiające. Zupełnie inaczej zwiedza się, gdy chodzi się własnymi ścieżkami i świadomie chłonie się wspaniały i niepowtarzalny klimat tego miasta. 

Jeśli słyszałeś, że Paryż jest drogi, to masz całkowitą rację. Ale jest drogi tylko dla tych, którzy nie wiedzą jak do niego podejść. Wykorzystaj chociaż jedną z dziesięciu mega porad oszczędnościowych zawartych w tej książce, a już możesz liczyć na oszczędność wielokrotności jej kosztu. Poza tym znajdziesz w niej wiele innych praktycznych informacji, dzięki którym nie pogubisz się w gąszczu informacji, których potrzebujesz, aby przyjemnie odbyć podróż.

Po prostu przeczytaj książkę, poprowadzę Cię za rękę przez cały proces planowania, kupowania biletów i optymalizacji kosztów. Weź też książkę ze sobą, nie raz przyda Ci się na miejscu.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

WSTĘP Uwielbiam podróżować, dlatego naturalnym było dla mnie napisać ten poradnik. Kumuluje on moje doświadczenia z wymarzonej podróży do Paryża (ale też do innych miejsc), która udała się znakomicie, ale też nauczyła mnie wielu rzeczy, które przekazuję Tobie, szanowny Czytelniku. Dla kogo jest ta książka? Dla chcącego zwiedzić w niedalekiej przyszłości Paryż. Dla każdego kto uwielbia podróże i kocha niezależność w podróżowaniu. Dla mnie wycieczka zorganizowana jest o wiele gorsza, bo potrafi okroić doświadczenia z podróżowania z tego co najważniejsze - chłonięcia klimatu miasta, możliwości poznawania, a nie bycia prowadzonym jak po sznurku, niezależności i możliwości oglądania tego co chcę, bycia tam gdzie chcę i ile czasu chcę, a nie gniecenia się w 50- osobowej grupie i uciechy z 2-godzinnego czasu wolnego. Czy ja jestem na szkolnej wycieczce? Paryż jest przepięknym, romantycznym miastem, o odwiedzeniu którego marzą tysiące ludzi na całym świecie. Dla mnie też jest miejscem magicznym, które zachwyciło mnie tak, że wiem, że będę tam wracał. Chcę Ci go przedstawić tak, abyś też mógł poznać go od jak najlepszej strony. To inny poradnik niż wszystkie. To nie przewodnik, w którym opisana jest każda uliczka, na której jest ciekawy krzak i wypisane setki miejsc, do których i tak nie uda Ci się dotrzeć z powodu braku czasu, a poza tym nie warto zwiedzać wszystkiego. Ta książka skupia najważniejsze miejsca i przekazuje cenne, praktyczne wskazówki, a przede wszystkim jak zaoszczędzić grube pieniądze (szczególnie, że Paryż jest bardzo drogim miastem). Pokażę Ci krok po kroku jak zaplanować swoją podróż, tak żeby mieć jak najmniej stresu podczas przygotowań i podczas samej podróży, aby cieszyć się jak najbardziej z wyjazdu i aby dobrze go wspominać. Przedstawię Ci 10 MEGA Porad oszczędnościowych, które dają naprawdę wielkie oszczędności, dzięki czemu albo możesz wydać mniej niż zaplanowałeś, albo będziesz mógł zwiedzić w tej samej cenie dużo więcej. Książka zawiera też wiele praktycznych porad umilających pobyt w Paryżu. Większość tych porad jest uniwersalna, dzięki czemu zdobędziesz wiedzę, którą wykorzystasz przy kolejnych podróżach do innych miejsc. Opisuję w niej również najważniejsze atrakcje Paryża oraz praktyczne wskazówki ich dotyczące. Zapraszam do lektury.
Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Paryż. Praktyczny poradnik. Prosto, szybko i tanio sam zorganizuj podróż
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: