Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00280 008733 22999976 na godz. na dobę w sumie
Pies jest miłością. Dlaczego i jak twój pies cię kocha - ebook/epub
Pies jest miłością. Dlaczego i jak twój pies cię kocha - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 304
Wydawca: Marginesy Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-66335-95-0 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> poradniki >> zdrowie
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Czy twój pies cię kocha?

Każdy miłośnik psów zna to uczucie. Wilgoć wszędobylskiego psiego nosa, ciepło leżące u naszych stóp, nie mówiąc o piskach, gdy chcą wskoczyć na łóżko albo cieszą się na nasz widok. Wydaje się to oczywiste, że nasze psy naprawdę nas kochają. Ale od lat naukowcy opierają się temu wnioskowi, ostrzegając przed antropomorfizacją naszych zwierząt.

Oto jednak nadchodzi Clive Wynne, pionierski psi behawiorysta, którego badania pomagają zapoczątkować nową erę: taką, w której miłość, a nie inteligencja czy uległość, stanowią sedno relacji człowiek–pies. Czerpiąc z najnowocześniejszych badań przeprowadzanych w swoim laboratorium i innych ośrodkach na całym świecie, Wynne pokazuje, że sednem każdego psa są uczucia, wypełniające je od pyszczków i ogonów przez ich mózgi, hormony, aż po DNA. Ta naukowa rewolucja mówi więcej o unikalnym pochodzeniu psów, ich zachowaniu, potrzebach i ukrytych głębiach, niż moglibyśmy sobie wyobrazić. Jak choćby to, że psy zwyczajnie lubią szwendać się w naszym towarzystwie, a gdy nie mają się do kogo przytulić, stają się osowiałe i dziczeją.

Ludzka, pouczająca książka 'Pies jest miłością' to niezbędna lektura dla każdego, kto kiedykolwiek kochał psa – i doświadczył cudu bycia kochanym.

'Wciągająca i fascynująca! Po lekturze każdy jest radosny, lepiej poinformowany oraz pełen głębszego uznania dla naszych niesamowitych psich towarzyszy i ich nieokiełznanej zdolności do kochania.'
Cat Warren, autorka bestsellera 'What Dog Knows'

'Nauka w końcu wyjawia psią tajemnicę: wyjątkową zdolność do kochania, która odróżnia psy od wszystkich innych zwierząt. Znakomita książka.'
John Bradshaw, autor bestsellerów 'Zrozumieć kota' i 'Zrozumieć psa'

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Pies jest miłością. Dlaczego i jak twój pies cię kocha
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: