Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00185 025977 24171331 na godz. na dobę w sumie
Plan - ebook/epub 4R
Plan - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 540
Wydawca: Poligraf Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-63506-49-0 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> obyczajowe >> proza
Porównaj ceny (książka, ebook (-8%), audiobook).

„Plan” to powieść dla kobiet: romantycznych i tych spragnionych emocji. To historia o miłości, tej prawdziwej, którą tak trudno znaleźć w dzisiejszym świecie. „Plan” to też opowieść o trudzie dostosowania uczuć do wymogów skostniałych zasad społeczeństwa, szybkiego tempa życia i oczekiwań zarówno w Polsce, Anglii jak i Stanach Zjednoczonych.

W Oksfordzie, na pierwszym roku studiów siedemnastoletnia Anna, dziewczyna z Wrocławia, zaprzyjaźniona z urokliwym studentem architektury Lorcanem, poznaje przystojnego, starszego o 21 lat, milionera rosyjskiego pochodzenia. Siergiej, konsultant rządu brytyjskiego do spraw utylizacji odpadów, pracuje nad biopaliwem trzeciej generacji. Miłość od pierwszego wejrzenia jest jak porażenie piorunem. Ale przyszłość z tajemniczym Siergiejem, choć zapowiada się różowo, wcale taka być nie musi.

Wielkie uczucie, wahania, emocjonalne rozdarcie między dwoma mężczyznami i nieoczekiwana zmiana światów dla młodej Polki to tylko początek...

„Plan” jest książką jakich wiele, ale w szczególny sposób dającą do myślenia. Ta z pozoru lekka historia o miłości porusza wiele trudnych tematów. Opowiada o ludziach, którzy sami ze sobą toczą wewnętrzną walkę. Czasami silni i odważni, chwilami słabi i wystraszeni, naiwni, pewni siebie czy wyrachowani, mądrzy czy głupi, podejmują decyzje, które zmieniają ich życie. Decyzje dobre, decyzje złe... Każdy z bohaterów zmienia się pod wpływem zaistniałych wydarzeń. Każdy z nich ewoluuje na swój sposób. Każdy w innym kierunku. Każdy ma swój plan...

Jak życie jednej, młodziutkiej dziewczyny zmienia się na przestrzeni 5 lat i czy to ona i jej decyzje mają wpływ na te zmiany?

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Recenzje na blogach:

korcimnieczytanie.blogspot.com Korci mnie czytanie...: Patrycja Gryciuk "Plan"
alison-2.blogspot.com Moje książki...: "Plan" Patrycja Gryciuk
www.maialis.pl Maialis.pl | Kultura i o wiele więcej!
www.recenzjapisanaemocjami.pl Recenzja pisana emocjami: 175) Patrycja Gryciuk, Plan

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Pobierz darmowy fragment (epub)

Gdzie kupić całą publikację:

Plan
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: