Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00031 003553 22429104 na godz. na dobę w sumie
Podwójne życie Pat - ebook/epub
Podwójne życie Pat - ebook/epub
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Świat Książki Język publikacji: polski
ISBN: 9788380312074 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> literatura piękna >> współczesna
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Jedna kobieta. Dwa światy. Dwie historie. Szalona podróż przez podwójny krajobraz. Powieść rekomendowana przez samą Ursulę K. Le Guin.

Rok 2015, Patricia Cowan dożyła sędziwego wieku. „Dziś zdezorientowana” – głosi napis na karcie pacjenta na jej łóżku. Patricia nie wie, który jest rok, nie pamięta o ważnych wydarzeniach z życia swoich dzieci. Za to pamięta o tym, co wydaje się niemożliwe. Pamięta, że wyszła za Marka i miała czworo dzieci – ale pamięta też, że nie wyszła za Marka i wychowała troje dzieci z Bee.
Była gospodynią domową, która wyzwoliła się z okropnego małżeństwa, czy odnoszącą sukcesy autorką przewodników, mieszkającą w Wielkiej Brytanii i Włoszech? A księżyc, który widzi przez okno: czy znajduje się na nim poczciwa stacja badawcza, czy też posterunek wojskowy najeżony pociskami atomowymi?

„Książka Jo Walton zaczyna się spokojnie, a potem nagle porywa czytelnika w szaloną podróż, wiodącą przez podwójny krajobraz i kończącą się czymś w rodzaju «Wyboru Zofii» do entej potęgi. Ta droga zapiera dech w piersiach” – Ursula K. Le Guin

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Gdzie kupić całą publikację:

Podwójne życie Pat
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: