Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00077 004343 24081798 na godz. na dobę w sumie
Polski proces karny - ebook/pdf
Polski proces karny - ebook/pdf
Autor: , , Liczba stron: 818
Wydawca: Wolters Kluwer Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-8223-587-6 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> prawo i podatki
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Polski proces karny ukazuje w sposób nowatorski uniwersalne wartości procesu karnego i jego najważniejsze założenia konstrukcyjne.

Celem podręcznika jest przekazanie czytelnikowi spójnego, analitycznego, a jednocześnie skoncentrowanego na najważniejszych kwestiach opracowania. Wszystkie omawiane zagadnienia, w tym te najbardziej złożone, autorzy przedsta­wili jasno i zrozumiale, zwłaszcza dla osób, które stykają się z procesem karnym po raz pierwszy albo po długiej przerwie.

O wyjątkowości podręcznika stanowi również jego strona wizualna. Książka jest ilustrowana licznymi infografikami, zawiera również wiele schematów, które ułatwiają zrozumienie omawianych treści. Najważniejsze zagadnienia zostały dodatkowo wyróżnione, w celu ich lepszego zapamiętania.

Adresaci:
Opracowanie przeznaczone jest przede wszystkim dla studentów i aplikantów, a także dla praktyków stosujących przepisy prawa karnego procesowego na co dzień. Zawarte w nim poglądy mogą okazać się wartościowe także dla przedsta­wicieli nauki prawa.

Podręcznik przygotowany został przez pracowników naukowych Zakładu Postę­powania Karnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Polski proces karny
Autor:
, ,

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: