Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00353 009192 21043792 na godz. na dobę w sumie
Pomysł na biznes. Własny Start-Up czy sprawdzona franczyza? - ebook/pdf
Pomysł na biznes. Własny Start-Up czy sprawdzona franczyza? - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 156
Wydawca: Salemax Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-938568-8-6 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> poradniki >> zdrowie
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Publikacja skierowana jest do osób, które planują otworzyć firmę i szukają pomysłu na biznes oraz praktycznych porad biznesowych, aby zminimalizować ryzyko niepowodzenia.

Warto podkreślić, że nie jest to poradnik motywacyjny, który namawia do zostania przedsiębiorcą. Wręcz przeciwnie! Uświadamia ryzyka biznesowe, które mogą powstrzymać od rozpoczęcia działalności. Celem autora jest przedstawienie rzeczywistości biznesowej, ponieważ istnieje wiele mitów na temat łatwego życia przedsiębiorców, budowy Start-Upów oraz sukcesów we franczyzie.

Dzięki poradnikowi:

Poznasz podejście do biznesu praktykowane przez autora, który prowadzi firmę od 2009 roku i wdrożył w życie wiele pomysłów, Dowiesz się co zrobić przed otwarciem firmy, aby nie popełnić kosztownych błędów i uniknąć bankructwa, Poznasz różne sposoby na otwarcie własnego biznesu. Począwszy od budowy StartUp'u, poprzez zakup już istniejącej firmy a skończywszy na franczyzie, Dowiesz się jak zweryfikować pomysł na biznes, aby uzyskać twarde dowody, że jest na niego realne zapotrzebowanie i ma on rację bytu, Poznasz praktyczne sposoby i narzędzia weryfikacji franczyzodawców, które pomogą Ci oddzielić ziarno od plew i wybrać sprawdzoną franczyzę, Odpowiesz sobie na pytanie, czy własna firma jest dla Ciebie?

Każdy, kto chce zostać przedsiębiorcą musi umieć oszacować ryzyko oraz potrafić samodzielnie podejmować ostateczną decyzję i brać za nią odpowiedzialność. Dlatego zdecyduj, czy chcesz uczyć się na cudzych błędach i przeczytać poradnik? Czy wolisz zawierzyć swojej intuicji i zaryzykować? Wybór należy do Ciebie!

 

O autorze

Maciej Makowski − pasjonat przedsiębiorczości i przede wszystkim praktyk. Twórca portalu WlasnyBiznes.pl (2018 rok) oraz serwisu FranczyzaBanku.pl (2013 rok). Od 2009 roku prowadzi własną firmę. Trener biznesu i wykładowca studiów podyplomowych. Autor publikacji i artykułów poświęconych problematyce zarządzania, franczyzy, rekrutacji, biznesu. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobył na rynku finansowym, ubezpieczeniowym i telekomunikacyjnym. Pracował w takich instytucjach, jak CitiBank Handlowy, Raiffeisen Bank Polska, Bank BPH, Dom Finansowy QS, Telekomunikacja Polska. Współpracował z siecią Play oraz czołowymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, między innymi z PZU, Hestią, Generali. Absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Wyższej Szkoły Bankowości i Finansów w Katowicach oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu Wydział Zamiejscowy w Chorzowie.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Pobierz darmowy fragment (epub)

Gdzie kupić całą publikację:

Pomysł na biznes. Własny Start-Up czy sprawdzona franczyza?
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: