Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00340 008668 21038989 na godz. na dobę w sumie
Postępowanie karne - ebook/pdf
Postępowanie karne - ebook/pdf
Autor: , Liczba stron: 346
Wydawca: C. H. Beck Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-255-1147-0 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> prawo i podatki
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Kazusy z postępowania karnego opracowane przez autorów praktyków i teoretyków w dziedzinie postępowania karnego mają na celu pomoc w sprawdzeniu posiadanej wiedzy specjalistycznej, mogą służyć weryfikacji poziomu przygotowania i umiejętności rozwiązywania poszczególnych problemów praktycznych, z którymi zmierza się prawnik w swej codziennej praktyce.

Pozytywnym czynnikiem wpływającym na zebrane w publikacji treści jest fakt, że Autorzy łączą wiedzę teoretyczną ze swoim doświadczeniem w stosowaniu procedury karnej.

Publikacja może zainteresować prawników praktyków, w tym szczególnie adwokatów, sędziów i radców prawnych, organy egzekucyjne, przedstawicieli wolnych zawodów, a także każdego uczestnika procesu karnego. Książka ta będzie użyteczna w okolicznościach toczącego się postępowania oraz w codziennym wykonywaniu zawodów prawniczych, także dla osób profesjonalnie trudniących się nauką prawa. Opracowanie jest przydatnym źródłem wiedzy Anie tylko dla studentów uczelni prawniczych, ale także dla aplikantów profesji prawniczych oraz wykładowców akademickich lub osób szkolących aplikantów zawodów prawniczych.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Postępowanie karne
Autor:
,

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: