Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00141 010101 20261603 na godz. na dobę w sumie
Potwór - ebook/epub
Potwór - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 1
Wydawca: Wydawnictwo M Język publikacji: polski
ISBN: 978-8-3759-5427-2 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> kryminał, sensacja, thriller >> sensacja
Porównaj ceny (książka, ebook (-55%), audiobook).
DRAPIEŻNY THRILLER MISTRZA GATUNKU!

Po raz kolejny Frank Peretti sięga po klimat małego amerykańskiego miasteczka, położonego niedaleko lasu, w którym skrywa się tytułowy „Potwór”. Opisuje mrożącą krew w żyłach historię turystów, którzy zamiast urlopu, rozpoczynają walkę ze złem. Czy mieszkańcy miasteczka pospieszą z pomocą obcym ludziom?...

Reed Shelton zorganizował survivalowy weekend. Wynajął najlepszego przewodnika po okolicy. Pilnie trenował, studiował i pakował wszystkie potrzebne rzeczy, zachęcając w tym samym czasie swoja żonę Beck, żeby wyruszyła razem z nim. Nie spodziewał się jednak, że walka z żywiołami natury będzie najmniejszym z ich zmartwień.

Pierwszej nocy ich obozowania nieziemski skowyt przeszył spokój lasu. A potem ktoś – nie coś – wyłoniło się z mroku i zaczęło ich ścigać. W jednym momencie świat zamazał się i rozpłynął, wszystko stało się dla Reeda niewyraźne, za wyjątkiem porażającego widoku ogromnego stwora, który unosił jego żonę w ciemność.

Z pomocą ludzi z pobliskiego miasteczka oraz przyjaciół Reed rozpoczął poszukiwania Beck, wiedząc, że ma bardzo mało czasu. A na dodatek wkrótce przekonał się, że nie tylko oni wyruszyli na polowanie. Coś o wiele szybszego od nich, o wiele bardziej nieustępliwego – i na pewno nieludzkiego - zaczęło polowanie na nich.

Frank Peretti w znakomity sposób prowadzi swoją grę z czytelnikiem. Nic nie jest tym, czym na początku wydaje się być. Huk w ciszy nocy to tylko odległe bicie serca. Na wzgórzach Idaho coś potwornego rozpoczyna swoje łowy.
Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Pobierz darmowy fragment (epub)

Gdzie kupić całą publikację:

Potwór
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: