Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
01749 032041 23532513 na godz. na dobę w sumie
Poza zasięgiem - ebook/epub 2R
Poza zasięgiem - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 349
Wydawca: AKURAT Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-7758-535-1 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> kryminał, sensacja, thriller
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Hank Steinberg, ceniony twórca, scenarzysta i producent hitowego serial telewizyjnego „Without a Trace” („Bez śladu”), zadebiutował pełnym napięcia, poruszającym thrillerem o mężu szukającym swojej zaginionej żony. Poszukiwania prowadzą go do śmiertelnie niebezpiecznego świata szpiegów, kłamstw i obsesji.  
Sześć lat wcześniej w Uzbekistanie, kiedy siły rządowe otwierają ogień do uczestników demonstracji, ranny zostaje relacjonujący wydarzenia dziennikarz Charlie Davis. Razem z ciężarną żoną Julie ledwo uchodzą z życiem.

Charlie i Julie rezygnują z pełnej przygód i niebezpieczeństw pracy w różnych zakątkach świata na rzecz spokojnego życia na przedmieściach. Mimo to Charlie, obecnie dziennikarz „Los Angeles Times” zajmujący się polityką lokalną, nie potrafi do końca zapomnieć o tym, że otarli się o śmierć i ma obawy, że los nie będzie im cały czas sprzyjał… Wracając do domu z wycieczki z dziećmi do Disneylandu, Julie znika. Charlie wkrótce odkrywa, że to nie jest zwyczajne uprowadzenie. Im głębiej Charlie zaczyna drążyć, tym bardziej oczywiste staje się, że Julie nie jest osobą, za jaką uchodzi. Otaczają ją mroczne sekrety z przeszłości, które teraz powróciły i dają o sobie przypomnieć.

Łącząc w mistrzowski sposób klasyczny kryminał Harlana Cobena z międzynarodową intrygą Roberta Ludluma, Hank Steinberg stworzył błyskotliwą opowieść o zdradzie i zemście, tajemnicy i małżeństwie – skomplikowaną łamigłówkę pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji i mylnych tropów, które trzymają czytelnika w napięciu aż do ostatniej strony.

Hank Steinberg jest twórcą i producentem cieszącego się wielką popularnością serialu telewizyjnego Without a Trace („Bez śladu”) oraz scenarzystą uznanego przez krytyków filmu HBO „61*”. Nominowany do Nagrody Emmy oraz nagrody Writers Guild of America za scenariusze a także do nagrody Humanitas. Obecnie pracuje nad scenariuszem dla Paramount Pictures. Jest także autorem scenariusza i producentem pilotażowego odcinka serialu sieci TNT „The Last Ship”. Mieszka z rodziną w Los Angeles.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Recenzje na blogach:

okiemmk.com Hank Steinberg – Poza Zasięgiem - OkiemMK - Blog o Książkach, Kulturze i Kuchni
wswiecieslow.blogspot.com W świecie słów - horror, kryminał, thriller: Poza zasięgiem, Hank Steinberg

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Poza zasięgiem
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: