Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00174 003800 21523035 na godz. na dobę w sumie
Poznaj Biblię w 24 godziny - ebook/pdf
Poznaj Biblię w 24 godziny - ebook/pdf
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Nowy Świat Język publikacji: polski
ISBN: 978-837-386-475-7 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> religia i rozwój duchowy >> religia >> biblia, księgi święte
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Jak odczytać Stary i Nowy Testament? Czy zbiór ksiąg sprzed dwóch do przeszło trzech tysięcy lat – jest dziś dla nas zrozumiały? Wyrusz wraz ze znawcą tematu na duchową wędrówkę po biblijnym świecie.

W 24 rozdziałach (każdy do przeczytania w godzinę) Chuck Missler prowadzi czytelnika przez kolejne biblijne księgi. Podaje historyczne fakty, pokazuje kulturowe tło, wyjaśnia zagadki, wskazuje na zaskakująco liczne powiązania między natchnionymi księgami, wreszcie przytacza proroctwa spełnione oraz te, które dopiero czekają na wypełnienie.

„Oto mamy rozpocząć wielką przygodę czytelniczą. Sięgniemy daleko, poza prehistorię Ziemi, poza mgłę legend i poza folklor, żeby odkryć największy dramat ludzkości. (…) Zobaczymy również największe dobro, największe osiągnięcia, największą odwagę i ofiarę – naszego odkupiciela. (…)
Zajrzymy na salę sądową, na rozprawę pomiędzy suwerennym Bogiem a jego zbuntowanym stworzeniem. Zbadamy niespodzianki, mogące kryć się na każdej stronie. Analizując sny, wizje i tajne zakodowane informacje będziemy mogli przyjrzeć się powstawaniu wielkich imperiów oraz ich upadkom.
Odkryjemy listy napisane do wielkich przywódców, podające z wyprzedzeniem zarys ich karier i osiągnięć oraz dające im instrukcje, jak mają postępować. Z tym tylko, że listy te pochodzą z innego wymiaru – nie z tej Ziemi. Z dreszczem emocji, będziemy przyglądać się bohaterom odnoszącym, wbrew wszelkiej logice, zwycięstwa nad swoimi przeciwnikami. Zobaczymy zdradę stanu i naprawianie krzywd, wendety i konspiracje sięgające wielu pokoleń.
Przebadamy również największe tajemnice, z jakimi musi mierzyć się ludzkość – naturę czasu, zagadnienie predestynacji w przeciwieństwie do wolnej woli. Zbadamy czystość Boga oraz frustrację człowieka (…)”.

Fragment wstępu

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Poznaj Biblię w 24 godziny
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: