Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00268 008646 23007667 na godz. na dobę w sumie
Pozyskiwanie klientów - ebook/pdf
Pozyskiwanie klientów - ebook/pdf
Autor: Liczba stron:
Wydawca: BC Edukacja Język publikacji: polski
ISBN: 978-836-218-095-0 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> ekonomia, biznes, finanse >> biznes, firma, inwestycje >> relacje z klientami
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Z nowoczesnego poradnika Gitte Härter dowiemy się, jak tworzyć wizerunek firmy, aby klienci chcieli korzystać z jej usług.

Kto lepiej się prezentuje, ten lepiej się sprzedaje. Akwizycja to coś więcej niż tylko telefonowanie i pisanie listów reklamowych. Jeśli ma przynieść pożądane efekty, należy pomyśleć o niej jak o szansie na pozyskanie lojalnych, zadowolonych z usług klientów.
Poradnik Gitte Härter opisuje szczegółowo zagadnienia związane są z tą dziedziną handlu. Znajdziemy w nim wiele praktycznych informacji i cennych wskazówek, m.in. jak określić profil firmy, tworzyć jej wizerunek czy prowadzić skuteczną promocję oferowanych usług i produktów.
Nowoczesna publikacja, oparta na najnowszych badaniach naukowych, doradzi nam, jak zdefiniować docelową grupę odbiorców oferty, opracować strategię pozyskiwania klientów i wykorzystać w pełni każdą z dróg kontaktu z nimi.
Dowiemy się z niej również, jak wielkie znaczenie dla budowania relacji z klientami mają elementy reklamowo-marketingowe, m.in. papier firmowy, wizytówki, strony internetowe.
Atutami publikacji są zwięzłe podsumowania omawianych zagadnień oraz liczne wykresy, schematy i tabele ułatwiające zrozumienie podawanych informacji.
„Pozyskiwanie klientów” to zatem nieoceniona pomoc w nauce planowego działania i odpowiedniego prezentowania firmy, a także w kształtowaniu przekonania o wysokiej jakości świadczonych usług.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Pozyskiwanie klientów
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: