Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00061 004967 20220830 na godz. na dobę w sumie
Prawdziwa Historia Internetu - wydanie II rozszerzone - ebook/pdf
Prawdziwa Historia Internetu - wydanie II rozszerzone - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 370
Wydawca: ITStart Język publikacji: polski
ISBN: 978-8-3611-7373-1 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> popularnonaukowe
Porównaj ceny (książka, ebook (-20%), audiobook).
'Prawdziwa historia Internetu' to obszerne źródło wiedzy o Internecie i jego ewolucji. Przedstawia ojców Internetu, ukazuje jak powstały pierwsze sieci i jak się rozwijają do dnia dzisiejszego. Ze szczegółami opisano najważniejsze usługi, protokoły i programy, dzięki którym łatwo i sprawnie ludzie wymieniają pliki, rozmawiają, dzielą się wiedzą i przeżyciami, czyli po prostu surfują po sieci.
Książka kierowana jest do ludzi, którym nie wystarcza samo surfowanie po ogromnym Internecie, lecz pociąga ich wiedza i ciekawość. Ponieważ kierowana jest nie tylko dla profesjonalistów, to nie można jej traktować, jako podręcznika uczącego o sieciach.
Jest to książka z kategorii popularnonaukowych, w której autor postawił sobie bardzo trudne zadanie, w jasny i przejrzysty sposób pokazać pełną historię Internetu. Główny układ książki przedstawia ewolucję sieci, pokazując pomysły i wynalazki, wiążąc je ze sobą i ukazując, jaki miały na siebie wpływ. Można tu znaleźć opisy usług, które zyskały ogromną popularność, ale również takich, które się nie przyjęły. Na końcu autor zamieścił chronologię tych wydarzeń, oraz przygotował bogaty słowniczek pojęć.
Nowe wydanie zostało poszerzone o ponad 40 stron przedstawiając rozwój wydarzeń, które miały miejsce w sieci internet, aż do końca roku 2012.
Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Prawdziwa Historia Internetu - wydanie II rozszerzone
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: