Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00062 005536 20473737 na godz. na dobę w sumie
Prawo spółek handlowych - ebook/pdf
Prawo spółek handlowych - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 202
Wydawca: C. H. Beck Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-255-4158-3 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> prawo i podatki
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Opracowanie jest polecane studentom prawa, aplikantom jak również innym osobom, które w tym przejrzystym opracowaniu znajdą najważniejsze informacje dotyczące wybranych zagadnień  prawa handlowego.
Warto zaznaczyć, że niniejsze opracowanie nie reguluje całej materii Kodeksu spółek handlowych, a jedynie omawia jego najważniejsze elementy, co wynika zarówno z objętości opracowania jak i  chęci przedstawienia wybranych kwestii związanej z innymi zagadnieniami, a  więc ukazującej wzajemne relacje i zależności.. Dlatego też opracowanie nie może stanowić samodzielnej podstawy do nauki prawa handlowego, może jednak w istotny sposób ułatwić jego zrozumienie i ukierunkować na najważniejsze kwestie, które w gąszczu przepisów mogą być trudne do spostrzeżenia.
Ponadto może ono stanowić znaczne ułatwienie dla osób przygotowujących się do różnego rodzaju egzaminów, dlatego że zawiera w sobie niezbędne informacje z zakresu prawa spółek handlowych.
Systematyka opracowania wynika z porządku przyjętego przez Kodeks spółek handlowych, dzięki czemu Czytelnik będzie w stanie łatwiej orientować się w wybranych zagadnieniach i rozszerzać w sposób ukierunkowany swoją wiedzę.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Prawo spółek handlowych
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: