Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00265 003834 21772037 na godz. na dobę w sumie
Projekt Kraken - ebook/epub
Projekt Kraken - ebook/epub
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Burda Książki Język publikacji: polski
ISBN: 9788377788431 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> kryminał, sensacja, thriller >> thriller, horror
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Wyman Ford, były mnich i agent CIA, otrzymuje nowe zlecenie. Ma odnaleźć szefową ekipy programistów Projektu Kraken, która po wybuchu w laboratorium uciekła w niedostępne góry na pustkowiach Kolorado.

Wyman Ford, obecnie prywatny detektyw wyrusza w ślad za uciekinierką, by poznać prawdę o jej tajnej misji, dotyczącej najnowocześniejszego oprogramowania i sztucznej inteligencji, która miast stać się przełomowym osiągnięciem technologii może okazać się pierwszym krokiem ku zagładzie całej ludzkości.
Czy Wyman Ford i zbuntowana genialna programistka zdołają zatrzymać w porę najbardziej niezwykłego zbiega, z jakim przyszło się im spotkać i czy sfrustrowany czternastoletni chłopiec niemający przyjaciół poza jednym małym robotem jest w stanie stawić czoła bezwzględnym, gotowym na wszystko wilkom z Wall Street? Czasu jest coraz mniej…
Douglas Preston w thrillerze naukowym „Projekt Kraken” podejmuje najbardziej kontrowersyjne tematy współczesności, takie jak etyka władzy, chciwość inwestorów bankowych i nieetyczne badania nad sztuczną inteligencją. Ta niepokojąca powieść balansująca na pograniczu fantastyki zdaje się antycypować to, czego pierwsze oznaki możemy dostrzec już dziś na pierwszych stronach gazet.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Projekt Kraken
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: