Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00811 037674 23426357 na godz. na dobę w sumie
Przewodnik po dokumentach przetargowych. Forma organizacyjno-prawna wykonawcy a uprawnienia do złożenia i podpisania dokumentów.  - ebook/pdf
Przewodnik po dokumentach przetargowych. Forma organizacyjno-prawna wykonawcy a uprawnienia do złożenia i podpisania dokumentów. - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 21
Wydawca: Wiedza i Praktyka Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-269-2961-8 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> inne
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Katalog uczestników postępowania przetargowego zobowiązanych do przedłożenia wraz z ofertą dokumentów potwierdzających zarówno spełnienie warunków udziału, jak również brak podstaw do wykluczenia z jego przebiegu jest bardzo szeroki. Różnorodność dopuszczalnych form prawno-organizacyjnych wykonawców sprawia, iż określone w rozporządzeniu dokumenty będą oni składać w nieco odmienny sposób – ściśle powiązany z ich prawnym statusem.

Dzięki naszemu e-bookowi dowiesz się nie tylko o tym, jakie dokumenty musi złożyć firma, ale jak jej forma organizacyjno-prawna wpływa na to, kto jest jest uprawniony do ich złożenia i podpisania. Forma tabelaryczna pozwoli szybko znaleźć potrzebne informacje.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Przewodnik po dokumentach przetargowych. Forma organizacyjno-prawna wykonawcy a uprawnienia do złożenia i podpisania dokumentów.
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: