Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00231 003880 21525440 na godz. na dobę w sumie
Psychologia w skutecznym zarządzaniu - ebook/pdf
Psychologia w skutecznym zarządzaniu - ebook/pdf
Autor: , Liczba stron:
Wydawca: BC Edukacja Język publikacji: polski
ISBN: 978-836-218-099-8 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> ekonomia, biznes, finanse >> biznes, firma, inwestycje >> psychologia w biznesie
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Dziś nie wystarczy być specjalistą. Trzeba jeszcze umieć kierować zespołem i zarządzać relacjami z kontrahentami. Tego wszystkiego uczy nas poradnik Hansa-Michaela Kleina i Christiana Kolba.

„Psychologia w skutecznym zarządzaniu” to lektura dla tych z nas, którzy chcą poznać tajniki tej coraz bardziej popularnej nauki i na ich podstawie zoptymalizować pracę menedżera.
Publikacja udowadnia, że najlepsi biznesmeni i szefowie wykorzystują w swoim środowisku zawodowym znajomość zagadnień psychologicznych.
Autorzy poradnika, odwołując się do najnowszych badań i wielu przykładów z życia zawodowego, opisują, jak efektywnie wykonywać pracę menedżera. Podpowiadają, w jaki sposób określać swoje mocne i słabe strony, główne cele podejmowanych działań oraz potrzeby kierowanego przez nas zespołu. Wyjaśniają, jak rozpoznać motywy postępowania innych ludzi i na tej podstawie przewidywać zachowania pracowników. Uczą też, jak zapobiegać próbom manipulacji i zarządzać konfliktami, tak by wychodzić z nich obronną ręką. Doradzają wreszcie, co robić, aby relacje z przełożonymi, podwładnymi i klientami były pełne zrozumienia i empatii.
Atutami tej nowoczesnej publikacji są zwięzłe podsumowania omawianych zagadnień oraz liczne wykresy i schematy ułatwiające zrozumienie podawanych informacji.
„Psychologia w skutecznym zarządzaniu” to zatem nie tylko kompendium wiedzy, lecz także przewodnik po świecie biznesu. To również nieoceniona pomoc dla wszystkich, którzy chcą szybko znaleźć odpowiedzi na nurtujące ich pytania i skonfrontować własne spostrzeżenia z opinią fachowców.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Psychologia w skutecznym zarządzaniu
Autor:
,

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: