Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
01734 024202 23586091 na godz. na dobę w sumie
Publiczne prawo gospodarcze - ebook/pdf
Publiczne prawo gospodarcze - ebook/pdf
Autor: , Liczba stron:
Wydawca: Wydawnictwo Naukowe UAM Język publikacji: polski
ISBN: 978-832-322-459-4 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> naukowe i akademickie >> prawo
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Poprawione i uzupełnione wydanie publikacji, która uczy interpretacji przepisów prawnych i mechanizmu ich stosowania oraz wskazuje problemy wynikające z regulacji publicznego prawa gospodarczego.

Trzecie, poprawione i uzupełnione wydanie publikacji z 2010 roku przygotowane zostało przede wszystkim z myślą o studentach na kierunkach: prawo, administracja oraz zarządzanie jako pomoc w nauce, a także o innych osobach, zainteresowanych materią publicznego prawa gospodarczego, zwłaszcza w jego obszarze proceduralnym.
Wzorem wcześniejszych podręczników głównym zadaniem niniejszego opracowania, będącego jedyną tego rodzaju pozycją poświęconą procedurom PPG na polskim rynku, nie jest opis poszczególnych czy wybranych regulacji prawnych – większość z nich bowiem ulega częstym zmianom. Założeniem autorów było, by książka uczyła interpretacji przepisów prawnych i mechanizmu stosowania prawa, wskazywała zasadnicze problemy, wynikające z regulacji publicznego prawa gospodarczego i je systematyzowała według kategorii oraz koncepcji teoretycznych wypracowanych przez naukę, a także wskazywała na znaczenie orzecznictwa sądowego. Zgodnie z intencją autorów podręcznik ma zachęcać do samodzielnej pracy, co stanowi niewątpliwie jeden z istotnych elementów nowoczesnego nauczania uniwersyteckiego.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Publiczne prawo gospodarcze
Autor:
,

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: