Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00246 005890 21756784 na godz. na dobę w sumie
Seks codzienny - ebook/pdf
Seks codzienny - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 104
Wydawca: Charaktery Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-921701-7-4 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> dla dorosłych, erotyka
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Po co nam seks? Czy można się bez niego obyć? Dlaczego w ogóle chodzimy ze sobą do łózka? Jakie gry seksualne prowadzą ze sobą partnerzy? Co zrobić, gdy wygasa namiętność? Czy seks „po bożemu” musi być nudny? - to tylko kilka z licznych pytań, na które odpowiada najnowsza publikacja wydawnictwa „Charaktery”, zatytułowana „Seks codzienny”.

To zbiór kilkunastu tekstów autorstwa wybitnych polskich seksuologów i terapeutów, opublikowanych na łamach magazynu psychologicznego „Charaktery” w latach 1997-2010.
W artykułach podzielonych na trzy rozdziały  - „Człowiek, czyli stworzenie seksualne”, „Gry i strategie, czyli po co nam seks” oraz „Potem, czyli gdy zgaśnie namiętność” - autorzy przekazali zarówno solidną porcję wiedzy naukowej, jak i wiele cennych wskazówek, które mogą okazać się pomocne przede wszystkim w lepszym zrozumieniu tego, co to znaczy „dobry seks”, a w konsekwencji w poprawie jakości własnego życia seksualnego oraz w budowaniu trwałych, intymnych związków.
Dzięki temu, że teksty powstały do popularnego magazynu psychologicznego, czytelnicy nie będą mieli problemów z ich zrozumieniem - napisane bowiem zostały prostym, jasnym i zrozumiałym językiem, zaś liczne historie „z życia wzięte” czynią je jeszcze bardziej przekonującymi.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Spis treści I. CZłoWIeK, CZylI StWoRZeNIe SeKSuAlNe Seks nie wisi w powietrzu rozmowa z Wiesławem Sokolukiem .... 6 Mózg, seks i nagrody Jerzy Vetulani ................................... 14 Seks kontrolowany Ewa Nowicka....................................... 20 Zdrowy seks to też seks Kazimierz Szczerba ........................ 25 Naga prawda o seksie Kazimierz Szczerba ........................... 30 II. GRy I StRAteGIe, CZylI Po Co NAM SeKS Drżenie erosa Zbigniew Izdebski .......................................... 40 Seks od początku do spełnienia Kazimierz Szczerba ........... 45 Monopol kobiet na seks Wiesław Baryła ............................. 51 Powody chodzenia ze sobą do łóżka Katarzyna Hamer ...... 57 Powiem mamie, że mnie zgwałciłeś Jarosław Jagieła ........ 63 udawany seks Aleksandra Jodko ......................................... 70 I stworzył Bóg seks rozmowa z o. Ksawerym Knotzem ... ........ 76 III. PoteM, CZylI GDy ZGAśNIe NAMIętNość Gdy już prysły zmysły Zofia Milska-Wrzosińska ................... 83 Bez seksu – bez sensu rozmowa z Wiesławem Sokolukiem .... 90 Na kłopoty seksuolog rozmowa z Wiesławem Czernikiewiczem ...... 97 o seksie prawdziwie Kazimierz Szczerba .............................. 101 4
Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Seks codzienny
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: