Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00164 003610 21568698 na godz. na dobę w sumie
Siedem kolorów tęczy - ebook/pdf
Siedem kolorów tęczy - ebook/pdf
Autor: Liczba stron:
Wydawca: e-bookowo Język publikacji: polski
ISBN: 978-839-239-099-2 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> literatura piękna >> powieść z kluczem
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Jaki kolor mają Twoje uczucia? Czy ludzkim życiem rządzi karma? To jedne z nielicznych pytań, które nasuną się nam po lekturze „Siedmiu kolorów tęczy”.

Tęcza to zjawisko optyczne i meteorologiczne występujące w postaci wielobarwnego łuku, widocznego, gdy słońce oświetla krople wody zawieszone w ziemskiej atmosferze. Podstawowych siedem kolorów, które można dostrzec na łuku tęczowym, to: czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, niebieski, fioletowy i indygo. Tak też zatytułowane są kolejne rozdziały najnowszej powieści Moniki Sawickiej. Tematem spajającym całość jest miłość, a raczej różne jej odcienie. Od ognistej czerwieni po spokojny fiolet i mistyczne indygo...
Autorka opowiada w swej powieści dwie równoległe historie: Hanki i Marii. Jedna w przeszłości straciła dziecko. Próbuje odnaleźć szczęście u boku mężczyzny, którego żona i córka wyskoczyły z okna wieżowca. Druga poznaje na granicy dwóch kultur Mr. Perfecta, swoją karmę. Nie dość, że jest on tureckim muzułmaninem, to w dodatku czyimś mężem i ojcem. Czy uda im się wspólne życie?
Książka przesiąknięta jest ideami New Age. Znajdziemy w niej wątki związane z reinkarnacją, przeznaczeniem, działalnością aniołów i innych przyjaznych dusz.
Na koniec autorka przygotowała dla czytelników jeszcze jedną niespodziankę. Są nią opowiadania i wiersze laureatów konkursów literackich ogłoszonych przez Fundację „Vade-Mecum – chodź ze mną” im. Sandry Brędowskiej. Teksty te doskonale korespondują z całą powieścią, poruszają bowiem temat spełniania marzeń oraz szukania sensu życia i miłości.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Siedem kolorów tęczy
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: