Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00129 004004 21765168 na godz. na dobę w sumie
Siena. Antyczne miasto postępu - ebook/epub
Siena. Antyczne miasto postępu - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 22
Wydawca: Libea Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-63231-10-1 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> przewodniki >> podróże
Porównaj ceny (książka, ebook (-8%), audiobook).

Miniprzewodniki dla pasjonatów podróży to seria fascynujących publikacji, które przeniosą Cię w miejsca znane i nieznane. Pisane przez Autorów zakochanych w mieście, kraju i regionie, o którym piszą. Autorzy nie są zawodowymi dziennikarzami, nie piszą na zamówienie posiłkując się informacjami z innych przewodników, czy stron internetowych. Autentyczna znajomość tematu, niezmienna radość z poznawania nowych miejsc i pasja, sprawiają, że przewodniki czyta się z prawdziwą przyjemnością.

To inspirująca lektura przed wyjazdem, dla tych którzy chcą bliżej i lepiej poznać odwiedzane miejsce, odkryć atrakcje znane nielicznym. Wspaniałe fotografie pomogą zdecydować, które ciekawostki warto zobaczyć. Nie znajdziesz tu typowych wypełniaczy znanych z grubych, nieporęcznych przewodników - listy hoteli, muzeów czy restauracji - znajdziesz za to wszelkie niezbędne informacje, które pozwolą Ci poznać wybrane miejsce z zupełnie nowej perspektywy.

W naszych miniprzewodnikach znajdziesz informacje o życiu codziennym mieszkańców, o kulturze, o obyczajach, o tym, co i gdzie zjeść, aby poczuć się jak prawdziwie rdzenny mieszkaniec. Znajdziesz informacje o interesujących miejscach wybranych przez naszych autorów. Dowiesz się jak mieszkańcy świętują i gdzie spędzają czas wolny. Dowiesz się także co warto przywieźć z wyprawy, aby cieszyć się oryginalną pamiątką z podróży. W powodzi tandetnych pamiątek 'made in China' nasi autorzy wskażą Ci drogę do przedmiotów niecodziennych, niepowtarzalnych, niezwykłych.

Aleksandra Smoleń
Absolwentka socjologii na Uniwersytecie Śląskim. Zainspirowana krótkim, turystycznym pobytem w Wenecji wiedziała, że kiedyś zamieszka we Włoszech. Będąc na ostatnim roku studiów, tego samego 2007 roku wybrała się do Florencji jako stypendystka programu Erasmus. Pracę magisterską poświęconą zagadnieniu imigracji i integracji społecznej we Włoszech zrealizowała właśnie w mieście Petrarki, gdzie mieszka do tej pory. Obecnie pracuje z amerykańskimi studentami, wprowadzając ich w tajniki włoskiej kultury i obyczajowości; zajmuje się także tutoringiem. Jak na prawdziwą Polkę przystało - uwielbia włoską kuchnię i nieustanne odkrywanie pięknej Toskanii, samochodem, na rowerze, pieszo lub na rolkach. W wolnych chwilach zajmuje się także amatorską fotografią i pisaniem krótkich form literackich. Kocha kwiaty i koty.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Pobierz darmowy fragment (epub)

Gdzie kupić całą publikację:

Siena. Antyczne miasto postępu
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: