Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00152 003464 21533338 na godz. na dobę w sumie
Sinon - ebook/epub
Sinon - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 360
Wydawca: Czarna Owca Język publikacji: polski
ISBN: 9788375546811 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> kryminał, sensacja, thriller
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Hanna, żona profesora informatyki Erica Söderqvista, jako jedyna przeżyła zakażenie nowym wirusem - NcoLV. Do szpitali trafiają kolejni zarażeni. W pilnie strzeżonych laboratoriach ważą się losy świata, stojącego na krawędzi pandemii. Firma biotechnologiczna Cryonordic powiązana z terrorystami twierdzi, że jest blisko opracowania skutecznej szczepionki. Potrzebuje jednak przeciwciał, które są obecne tylko we krwi Hanny.

Sinon jeden z najważniejszych doradców premiera Izraela, zdemaskowany jako szpieg Hezbollahu został wtrącony do więzienia. Po spektakularnym uwolnieniu otrzymuje od Cryonordic tajne zlecenie – ma zadbać o rozprzestrzenienie się wirusa. Jednak powodowany żądzą zemsty Sinon przekształca plan w coś, co zagraża całej ludzkości. Na drodze do celu stoi tylko jedna przeszkoda – Hanna.

Eric zdaje sobie sprawę, że jego żona jest w niebezpieczeństwie. Ma nadzieję, że ochroni ją Rachel Papo, agentka Mossadu i jego dawna znajoma, która pewnego dnia zjawia się w ich domu. Nie domyśla się jednak, na czyje zlecenie działa i jak bardzo potrafi być bezwzględna.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Sinon
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: