Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00372 004847 20273217 na godz. na dobę w sumie
Skok po zdrowie! Biuro - ebook/epub
Skok po zdrowie! Biuro - ebook/epub
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Woblink Język publikacji: polski
ISBN: 9788375157765 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> poradniki >> zdrowie
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Popularna trenerka Adrianna Palka zakłada elegancką sukienkę i szpilki i udowadnia, że można ćwiczyć nawet przy biurku w pracy.

Książka „Skok po zdrowie! Biuro” to publikacja dedykowana osobom pracującym za biurkiem. Adrianna Palka udziela w niej wskazówek, jak zmienić swoje życie na bardziej aktywne, proponuje zdrowe nawyki żywieniowe i podsuwa ciekawe przepisy. Autorka dostrzega najczęstsze wymówki powstrzymujące nas przed podjęciem aktywności fizycznej, stara się zmienić nastawienie czytelnika, motywować go i zachęcić do zmiany stylu życia. Przede wszystkim jednak udowadnia, że miejsce pracy wcale nie stanowi przeszkody w podejmowaniu choćby minimalnego wysiłku fizycznego. Proponuje zestaw oryginalnych ćwiczeń możliwych do wykonania w warunkach biurowych. Na jesień planowana jest kolejna część serii – dla nowej grupy czytelników.

E-book „Skok po zdrowie! Biuro” dostępny jest tylko w wersji elektronicznej i został przygotowany formacie EPUB-3, co umożliwiło umieszczenie w książce elementów interaktywnych: w przepisach kulinarnych każdy czytelnik może sprawdzić ilości składników na 1, 2 lub 4 porcje dania, a na końcu rozwiązać krótkie testy dotyczące stylu życia i odżywiania.
Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:



Gdzie kupić całą publikację:

Skok po zdrowie! Biuro
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: