Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
01188 022043 23570413 na godz. na dobę w sumie
Sopot 1939. Starcie wywiadów - ebook/epub R
Sopot 1939. Starcie wywiadów - ebook/epub
Autor: , Liczba stron: 151
Wydawca: Psychoskok Wydawnictwo Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-7900-078-4 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> kryminał, sensacja, thriller
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Thriller retro. Początek drugiej wojny światowej. W tle rozgrywka wywiadów, miłość i wojna, kasyna, brawurowe akcje i luksusowe transatlantyki. Trójmiasto, Jastarnia, Gotlandia, Podkowa Leśna, Sztokholm i Warszawa. Wydana nakładem Wydawnictwa Psychoskok błyskotliwa powieść, której akcja rozgrywa się w przededniu i w czasie II Wojny Światowej. Fikcyjna fabuła została osadzona w autentycznych wydarzeniach tego okresu w Polsce, Szwecji i innych państwach Europy.


Świeżo upieczone małżeństwo młodych Amerykanów polskiego pochodzenia przyjeżdża latem 1939 roku do Sopotu, aby spędzić miesiąc miodowy oraz założyć własną wytwórnię filmową. Małżonkowie zostają wplątani w serię niebezpiecznych wydarzeń, a otaczające ich osoby nie są tymi, za które się podają. Jedno z małżonków skrywa tajemnicę. Sytuacja wymyka się spod kontroli, wybuch II wojny światowej wszystko komplikuje, a życie pisze scenariusz, który bije na głowę każdą fikcję.


SOPOT 1939 jest debiutem literackim małżeństwa Zofii i Jana Puszkarow. Powieść jest pełna zaskakujących zwrotów akcji, które trzymają Czytelnika w napięciu od początku do samego końca. Nic nie jest takie, jakim się wydaje, a ludzie nie są tymi, za których się podają.

Następna część trylogii ukaże się jesienią 2013, a trzecia jej część pojawi się na półkach jeszcze przed końcem tegoż roku.

Zofia i Jan Puszkarow
prowadzą szkołę języka angielskiego od roku 1996, a od 2012 również nauczanie języka chińskiego dla dzieci w szkołach podstawowych w Warszawie.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Recenzje na blogach:

literaturomania.blogspot.com Literaturomania: "Sopot 1939. Starcie wywiadów" - thriller retro

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Pobierz darmowy fragment (epub)

Gdzie kupić całą publikację:

Sopot 1939. Starcie wywiadów
Autor:
,

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: