Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00160 005897 22981983 na godz. na dobę w sumie
Spacerem po Mediolanie - ebook/epub
Spacerem po Mediolanie - ebook/epub
Autor: Liczba stron:
Wydawca: National Geographic Język publikacji: polski
ISBN: 9788375967067 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> przewodniki >> przewodniki turystyczne po miastach
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Szczegółowe opisy tras, najciekawsze miejsca i porady bywalca, symbole miasta i urocze niespodzianki – z tak przygotowanym przewodnikiem zwiedzisz Mediolan jak wprawny podróżnik.

Nie ma lepszego sposobu, by poznać miasto, niż przechadzka po jego tętniących życiem i kipiących różnorodnością rejonach. Przewodnik National Geographic „Spacerem po Mediolanie” proponuje dziewięć opisanych krok po kroku i zaopatrzonych w plany tras spacerowych, które sprawią, że zwiedzimy miasto jak wprawny podróżnik i będziemy się po nim poruszać niczym rdzenni mediolańczycy.
Koncepcja przewodnika:
– LOTEM BŁYSKAWICY to syntetyczne trasy, dzięki którym można zwiedzić całe miasto w jeden dzień, w weekend (samotnie lub z dziećmi) albo koncentrując się na rozrywkach.
– OPISY TRAS – od San Babila do Galerii Wiktora Emanuela II, od opery La Scala po Brerę, od Castello Sforzesco do Navigli – zawierają podstawowe informacje o obiektach w kolejności zgodnej z ich lokalizacją na szlaku zwiedzania.
– WIZYTÓWKI dostarczają ciekawych szczegółów i dogłębnych informacji o muzeach i innych obiektach, m.in. namalowanym przez Leonarda da Vinci fresku „Ostatnia Wieczerza”, Castello Sforzesco i Brerze.
– TYLKO W MEDIOLANIE to opisy najważniejszych, charakterystycznych dla tego miasta miejsc i zjawisk, na przykład restauracji, kwartałów mody i wzornictwa.
– REKOMENDACJE stanowią podsumowanie najciekawszych, spójnych tematycznie miejsc i zagadnień, takich jak targowiska, potrawy czy muzea.
– RADY BYWALCA, POLECANE LOKALE I WARTO WIEDZIEĆ to umieszczone w ramkach przydatne wskazówki, jak najlepiej wykorzystać pobyt.
– INFORMACJE PRAKTYCZNE pomogą w przygotowaniach i planowaniu podróży.
– SZCZEGÓŁOWE PLANY, KOLOROWE ZDJĘCIA I SPRAWDZONE RADY doświadczonych autorów ułatwią poznawanie miasta.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:



Gdzie kupić całą publikację:

Spacerem po Mediolanie
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: