Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00200 002738 23548196 na godz. na dobę w sumie
Strategia błękitnego oceanu. Wydanie rozszerzone - ebook/epub
Strategia błękitnego oceanu. Wydanie rozszerzone - ebook/epub
Autor: , Liczba stron:
Wydawca: MT Biznes Język publikacji: polski
ISBN: 978-837-746-950-7 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> poradniki >> biznes
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Nowa przedmowa, zaktualizowane analizy przykładów, nowe rozdziały. Rozszerzone wydanie bestsellera, który podważa całą dotychczasową wiedzę o tym, co trzeba zrobić, by odnieść strategiczny sukces.

„Strategia błękitnego oceanu” przekonuje, że zaciekła konkurencja prowadzi wyłącznie do powstania krwawego czerwonego oceanu, w którym rywale walczą o stale kurczącą się pulę zysków. Opierając się na przykładach ponad 150 posunięć strategicznych (obejmujących ponad 100 lat i 30 branż), autorzy twierdzą, że trwały sukces nie bierze się ze zwycięskich walk z konkurencją, ale ze stworzenia „błękitnego oceanu” – niewykorzystanej dotąd przez nikogo nowej przestrzeni rynkowej, w której możliwy jest wzrost.
Książka „Strategia błękitnego oceanu” przedstawia systematyczne podejście do tego, jak sprawić, by konkurencja stała się nieistotna, oraz prezentuje reguły i narzędzia do wykorzystania przez każdą organizację w tworzeniu i zajmowaniu jej własnych błękitnych oceanów.
Poradnik W. Chan Kima i Renée Mauborgne to punkt zwrotny w tradycyjnym myśleniu o strategii, wyznacza nową drogę do wygrania przyszłości. Obierz go za swojego przewodnika w tworzeniu niekwestionowanej przestrzeni rynkowej i sprawianiu, by konkurencja stała się nieistotna.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Strategia błękitnego oceanu. Wydanie rozszerzone
Autor:
,

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: