Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00300 006538 21305268 na godz. na dobę w sumie
Syn cieni. Cykl Siedmiorzecze. Tom 2 - ebook/epub
Syn cieni. Cykl Siedmiorzecze. Tom 2 - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 543
Wydawca: Papierowy Księżyc Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-66737-93-8 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> fantastyka >> science-fiction
Porównaj ceny (książka, ebook (-15%), audiobook).

Syn cieni to drugi tom cyklu Siedmiorzecze, bestsellerowej serii autorstwa Juliet Marillier. Siedmiorzecze zawiera w sobie mieszankę historii i fantastyki, mitu i magii, legendy i miłości. Podobnie jak 'Mgły Avalonu' autorstwa Marion Zimmer Bradley oraz 'Klan Niedźwiedzia Jaskiniowego' Jean M. Auel, jest to pierwszorzędne historyczne fantasy, przyciągające niezwykłą emocjonalnością i epickim rozmachem.

Syn cieni to dalszy ciąg historii pięknej Sorchy, odważnej młodej kobiety, która rzuciła na szalę swój los, by wyzwolić rodzinę spod wpływu przewrotnej klątwy, a jej miłość położyła kres pielęgnowanej od pokoleń nienawiści i połączyła dwie krainy.

Dzięki poświęceniu Sorchy jej rodzeństwo wróciło do Siedmiorzecza, a ona sama w końcu zaznała szczęścia. Jednak nie wszyscy bracia zdołali w pełni wyrwać się spod władzy zaklęcia, które zmieniło ich w łabędzie, a ci, którym się to udało, nie są już tacy sami.

Nadszedł czas, by córka Sorchy, Liadan, wypełniła swoją rolę w zadaniu, jakim przeznaczenie obarczyło klan z Siedmiorzecza. Ukochana, posłuszna córka wyrusza na wyprawę, która otworzy jej oczy na cuda świata wokół niej... i pokaże, jak wielką ceną okupiony jest pokój, który znała przez całe swoje życie.

Liadan będzie potrzebowała niezwykłej odwagi, by pomóc uratować rodzinę, bo pradawne siły, mroczniejsze, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać, zbierają się, by zniszczyć spokój jej rodu oraz leśnego świata. Będzie też potrzebowała siły, by chronić tych, których kocha najmocniej, gdyż jej poszukiwania prawdziwej miłości mogą zniszczyć ich wszystkich... albo ocalić.

Zastanawiałeś się kiedyś, jaki jest dalszy ciąg twojej ulubionej baśni? Juliet Marillier udziela odpowiedzi w pięknym stylu... Poetyckość jej opowieści jest starannie zrównoważona mocnymi kreacjami bohaterów i czymś więcej niż ukłonem w stronę irlandzkiej mitologii.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Pobierz darmowy fragment (epub)

Gdzie kupić całą publikację:

Syn cieni. Cykl Siedmiorzecze. Tom 2
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: