Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00214 003970 21521388 na godz. na dobę w sumie
Szukam pracy! Znajdź pracę, o której marzysz - ebook/pdf
Szukam pracy! Znajdź pracę, o której marzysz - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 297
Wydawca: RBC International Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-957515-7-8 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> inne >> inne
Porównaj ceny (książka, ebook (-15%), audiobook).

Wracasz po przerwie spowodowanej np. macierzyńskim lub chorobą?

Jesteś długo w jednej firmie i zastanawiasz się nad zmianą?

A może chcesz się przebranżowić lub otworzyć swoją firmę?

Poznaj e-book, który pomoże Ci wrócić na rynek pracy i być bardzo konkurencyjnym pracownikiem.

Jeżeli szukasz szablonów CV oraz gotowych odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania podczas rekrutacji, to szukaj dalej. E-book Szukam pracy! Znajdź pracę, o której marzysz to zdecydowanie więcej! Jego autorka krok po kroku poprowadzi Cię przez proces znalezienia pracy - tej wymarzonej. Wyposaży Cię w niezbędne do tego narzędzia, zmotywuje i doda energii, aby zawalczyć o siebie. Uprzedzam - to nie jest lektura dla leniwych. Raczej dla wytrwałych.

E-book Szukam pracy! łączy w sobie najlepsze cechy poradnika (zwięźle i na temat) z mnóstwem praktycznych zadań i przykładów z życia wziętych. Opracowane pytania, ćwiczenia i zadania zachęcają do autorefleksji, działania i planowania. Czy będzie łatwo? Raczej nie. Komfortowo? Wątpliwe. Przyjemnie? Może z czasem. Czy to konieczne? ZDECYDOWANIE TAK.

W czasie lektury odbędziesz podróż po świecie własnych wartości, talentów, marzeń i aspiracji. Musisz wiedzieć skąd wyruszasz i dokąd chcesz iść, czego szukasz, by wiedzieć jak tam dojść, a tego dowiesz się odkrywając siebie i swoje potrzeby.

Jeżeli chcesz świadomie kierować swoją karierą zawodową, jesteś na rozdrożu, czujesz, że to jest czas na zmiany i pragniesz żyć lukratywniej, wchodząc na wyższy poziom - to ten e-book jest dla Ciebie!

Robiąc niełatwe zadania i nie poddając się po pierwszym dniu, zdobędziesz znacznie więcej niż wymarzoną pracę! Z pozoru prosta formuła e-booka w rzeczywistości rozbiera na detale to, co myślimy o sobie. Przed Tobą czas przemyśleń, refleksji, odpowiadania na czasami trudne i niewygodne pytania. Jak często Ci się zdarza myśleć o tym jakiego pracodawcy szukasz? W organizacji z jaką kulturą i pozycją chcesz pracować? Wśród jakich ludzi się obracać? Jeśli tego konkretnie nie wiesz, to być może wystarcza Ci byle co, byle jak, byle gdzie i z byle kim. Wówczas prawdopodobnie taką właśnie pracę znajdziesz - byle jaką.

Zastanów się czy warto wkładać wysiłek każdego dnia pracując wśród ludzi, w miejscu, w którym nie masz 100% satysfakcji, w którym czujesz narastającą frustrację, niezadowolenie i stres? A może lepiej ten wysiłek i energię włożyć w etap przygotowania i poszukiwania idealnej pracy i wkrótce czerpać nie tylko korzyści materialne z nowej?

Justyna Pytko - znana jako Projektantka Kariery, twórczyni konceptu lukratywnej pracy, mentorka Fundacji Kobieta Niezależna, autorka kursu online 'Zaplanuj i zarządzaj świadomie swoją karierą' i podcastu 'Porozmawiajmy o Twojej pracy'.

Pomaga osobom niezadowolonym z obecnych warunków pracy zaplanować proces zmiany. Wspiera - zarówno kobiety jak i mężczyzn - w świadomym budowaniu kariery, w zrozumieniu mechanizmów współczesnego rynku pracy, odkrywaniu swoich talentów, budowaniu marki osobistej i poszukiwaniu lepszej pracy.

Ma indywidualne i holistyczne podejście do procesu projektowania kariery. W swojej pracy łączy doradztwo, mentoring i coaching. Od ponad 10 lat pomaga zarówno kobietom i mężczyznom niezadowolonym z obecnych warunków zatrudnienia, zaplanować proces zmiany lub poszukiwania lepszej pracy.

 

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Szukam pracy! Znajdź pracę, o której marzysz
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: