Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00344 007072 22747480 na godz. na dobę w sumie
Szwajcaria: Przewodnik samochodowy - ebook/pdf
Szwajcaria: Przewodnik samochodowy - ebook/pdf
Autor: , Liczba stron:
Wydawca: Agora SA Język publikacji: polski
ISBN: 978-832-681-761-8 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> przewodniki >> przewodniki turystyczne po krajach
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Najpiękniejsza trasa wiodąca przez jeden z najbardziej atrakcyjnych krajów na świecie – kilometr po kilometrze. Przewodnik Adriana Czupryna i Mirko Kaupata to gratka dla wszystkich globtroterów.

Grand Tour of Switzerland to najpiękniejsza trasa wiodąca przez jeden z najbardziej atrakcyjnych krajów na świecie – Szwajcarię. Poprowadzono ją specjalnie w taki sposób, aby kierowcom i pasażerom samochodów oraz motocyklistom podczas jednej okrężnej podróży zaprezentować jak najwięcej atrakcji i słynnych symboli, malownicze wioski, najciekawsze miasta, zachwycające widoki oraz oazy odpoczynku.
Przewodnik po Grand Tour of Switzerland jest gratką nie tylko dla podróżujących samochodem, ale dla wszystkich, którzy chcą poznać magiczną Szwajcarię.
Po drodze zobaczycie 44 największe atrakcje turystyczne Szwajcarii! Aż 11miejsc uznanych przez UNESCO za światowe dziedzictwo ludzkości, fascynujące miasta, jak Zurych, Lucerna, Bazylea, Berno, Genewa i Lugano, romantyczne jeziora Bodeńskie, Czterech Kantonów, Thun czy Lugano, zapierające dech w piersiach przełęcze Świętego Gotarda, Bernardino i Julier oraz malownicze starówki, jak w Stein am Rhein, Gruyères lub Murten.

Adriana Czupryn
Od kilkunastu lat zachwyca Szwajcarią siebie i innych. Na pytanie o ulubione miejsce w Serolandii, jak nazywa ten kraj, odpowiada, że za każdym razem inne. Bywa tu co roku od kilku do kilkunastu razy, zaglądając do jeszcze sobie nieznanych miejsc (tak, tak, są jeszcze takie). W Szwajcarii podoba się jej niesamowita sieć transportu publicznego oraz piękno nie tylko przyrody, ale i miast oraz wiosek. Szefuje polskiemu oddziałowi narodowej organizacji turystycznej Switzerland Tourism.
Prywatnie żona Mirko.

Mirko Kaupat
Niemiecki dziennikarz, tłumacz, od kilkunastu lat zamieszkały w Polsce. Współpracuje z renomowanymi wydawnictwami niemieckimi Marco Polo, Baedeker i Reise Know-How, dla których napisał przewodniki m.in. po Łotwie, Węgrzech i Warszawie.
W Szwajcarii podoba mu się wielojęzyczna atmosfera kraju oraz to, że nawet najmniejsza wioska ma swój niepowtarzalny charakter.
Prywatnie mąż Adriany.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Szwajcaria: Przewodnik samochodowy
Autor:
,

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: