Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00173 002832 20670398 na godz. na dobę w sumie
Taka zabawna historia - ebook/epub R
Taka zabawna historia - ebook/epub
Autor: , Liczba stron:
Wydawca: Wielka Litera Język publikacji: polski
ISBN: 978-836-414-297-0 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> biografie >> kino
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Krzysztof Kowalewski po raz pierwszy zdradza tak wiele szczegółów ze swojego życia –zawodowego i prywatnego. Przy okazji opowiada mnóstwo zabawnych anegdotek z aktorskiego światka.

Pierwszy wywiad rzeka z Krzysztofem Kowalewskim. Będzie o jego życiu prywatnym – dzieciństwie w czasie wojny, młodości w PRL, kobietach, przyjaciołach dawnych i obecnych, skomplikowanej sytuacji rodzinnej, prawdziwej miłości i tych mniejszych miłościach. Będzie o odpowiedzialności i dojrzewaniu do różnych ról, nie tylko teatralnych, ale i tych w życiu prywatnym. Będzie o chorobach i cierpieniu, o szczęściu i nieszczęściu, radości i smutkach, ale zawsze z uśmiechem, poczuciem humoru, autoironią i ogromnym dystansem do swojej osoby i całego świata. Pojawią się też historie z życia zawodowego: szkoła aktorska, pierwsze kroki na scenie, kolejne etapy w rozwoju kariery teatralnej, filmowej i telewizyjnej, najważniejsze role. Będzie mnóstwo smaczków i anegdotek z życia środowiska aktorskiego, wiele nazwisk i wydarzeń w przezabawnych konfiguracjach.
Ebook „Taka zabawna historia” to panorama polskiego filmu i teatru współczesnego oczami jednego z najwybitniejszych polskich aktorów komediowych. Ale też poruszająca, błyskotliwa, inteligentna i przezabawna lektura pełna mądrości życiowej i świetnych dowcipów. Kto myśli, że wszystko już wie o Krzysztofie Kowalewskim, zdziwi się po przeczytaniu tej książki. A kto uważa, że dowie się z niej wszystkiego, zobaczy, jak wielkim aktorem, również w życiu, jest bohater tego wywiadu.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Recenzje na blogach:

literaturomania.blogspot.com Literaturomania: "Taka zabawna historia" - wywiad-rzeka z Krzysztofem Kowalewskim

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Taka zabawna historia
Autor:
,

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: