Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00153 015285 21745347 na godz. na dobę w sumie
Taniec na pustym moście. Miłość czasami przychodzi o zmierzchu - ebook/epub
Taniec na pustym moście. Miłość czasami przychodzi o zmierzchu - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 446
Wydawca: Novae Res Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-8219-573-6 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> obyczajowe
Porównaj ceny (książka, ebook (-20%), audiobook).

Tańcz, walcz, kochaj

Po trudnej walce z depresją Ewa próbuje nad nowo nauczyć się czerpać radość z siebie, ludzi i z otaczającego świata. Nie załamuje się, osiada na wsi, gdzie tworzy swoją bezpieczną przystań. Tu może być osobą, która próbuje żyć tak jak chce. Nie pozostaje jednak obojętna wobec aktualnych problemów społecznych i – podobnie jak w latach młodości – nie boi się walczyć o to, co uważa za słuszne, wykazując się przy tym empatią i wrażliwością.
Nieoczeki­wane spotkanie z dawnym ukochanym przypomni jej, że wciąż chciałaby nie tylko być kochaną, lecz także kochać a klasowy zjazd po wielu latach sprawi, że Ewa skon­frontuje przeszłość z teraźniejszością. Ale czy droga do spełnienia swoich pragnień nie stanie się ślepą uliczką? I czy na pewno ta miłość jest tym, czego Ewa pragnie, by móc żyć w zgodzie z własnymi uczuciami?

Zachorowałam. Wszyscy dookoła myśleli, że to fanaberia. Po trzech tygodniach niewychodzenia z łóżka stoczyłam walkę ze sobą, zduszoną od środka, bez tchu, czekającą na deszczowy dzień i wiatr świszczący za oknem. Stanęłam naprzeciw własnych wyobrażeń o sobie. Nie chciałam siebie takiej. Rzuciłam wyzwanie własnemu ciału, które zakrywałam długimi swetrami.

Elżbieta Zdrojowa-Krawiec

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz studiów podyplomowych z matematyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Pracowała jako nauczycielka matematyki w gimnazjum. Zdobyła wyróżnienie czasopisma Wysokie Obcasy w konkursie na opowiadanie o pierwszej miłości. W 2016 roku debiutowała książką Nie machaj do mnie czerwoną chorągiewką (O tych, którzy w roku 1980 mieli osiemnaście lat). Latem 2020 roku w pałacu myśliwskim w Antoninie brała udział w rezydencji literackiej. To tu pisała powieść Taniec na pustym moście (2021). Laureatka stypendium marszałka województwa wielkopolskiego w dziedzinie kultury na rok 2021.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Taniec na pustym moście. Miłość czasami przychodzi o zmierzchu
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: