Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00183 005073 21761940 na godz. na dobę w sumie
Tenisowy Olimp - ebook/epub
Tenisowy Olimp - ebook/epub
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Novae Res Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-8147-199-2 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> poradniki >> zdrowie
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Każdy z najlepszych tenisistów świata oprócz tego, że jest wspaniałym sportowcem, jest także wielką indywidualnością. Wszyscy oni dotarli na szczyt, ale każdy ma za sobą inną drogę. Co ich łączy? Przede wszystkim fakt, że potrafili w pełni wykorzystać swoje mocne strony. Marcin Bieniek, odwołując się do przykładów graczy z najwyższej półki, proponuje nowe, kompleksowe podejście do rozwoju tenisowych umiejętności na każdym poziomie zaawansowania. W jego ujęciu nauka gry w tenisa staje się prawdziwą szkołą życia. Wiedza taktyczna i odporność psychiczna są w tym sporcie równie ważne jak przygotowanie techniczne i kondycyjne.

W swoim nowatorskim poradniku autor przekonuje, że dobry zawodnik musi nie tylko stale się doskonalić we wszystkich tych obszarach, ale przede wszystkim znać samego siebie. Zarówno amator, jak i profesjonalny tenisista musi każdego dnia przed porannym treningiem podjąć świadomą decyzję o kontynuowaniu wybranej drogi. Drogi, która może doprowadzić na tenisowy olimp!

Znam Marcina od 2002 roku. Najpierw mogłem śledzić jego karierę zawodniczą, jako czołowego reprezentanta kraju w kategoriach młodzieżowych, a obecnie z ogromnym zainteresowaniem i uwagą obserwuję, jak rozwija się jego kariera trenerska. Ta książka przedstawia wiele informacji, z których sam na co dzień korzystam. - 
Maciej Synówka – profesjonalny trener tenisa

'Świetna książka! Bardzo polecam młodym adeptom tenisa, trenerom oraz rodzicom pragnącym wprowadzić swoje dziecko w tenisowy świat. 
Pokazuje, że ten sport to nie tylko odbijanie piłki, a bardzo pouczająca droga, wiążąca się z pracą nad sobą, wyznaczaniem celów, spełnianiem marzeń.' - 
Paula Kania - profesjonalna tenisistka najwyżej sklasyfikowana na 128 miejscu na świecie w rankingu WTA.

Pierwsza część tytułu książki Marcina Bieńka intryguje, ale to druga jest ważniejsza. „Osiągnij szczyt swoich możliwości” oddaje to, co autor chce nam przekazać. Jak stawiać cele, jak je realizować, jak trenować, jak się przygotowywać mentalnie i fizycznie – to wszystko znajdziecie w tej książce. Dla jednego wystarczy to do pokonania kolegi w turnieju amatorskim, innemu da tytuł mistrza Polski, a jeszcze  - kolejnemu zawodową karierę. Dlatego ta książka jest dla każdego, kto gra w tenisa… - Adam Romer - Redaktor naczelny magazynu „Tenisklub” 

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Tenisowy Olimp
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: