Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00306 006910 20217252 na godz. na dobę w sumie
Tożsamość lidera  - ebook/pdf
Tożsamość lidera - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 174
Wydawca: Self Publishing Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-272-4466-6 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> biznes
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Stworzenie dobrej i bezpiecznej przyszłości, to wzięcie odpowiedzialności za swoje życie. Wejście na swoją ścieżkę i samodzielne zarządzanie swoimi zasobami, wyznaczenie wizji i działanie z poczuciem misji, to fundamenty każdej rozwiniętej osobowo jednostki. Ale czy każdy może być przywódcą i liderem? A jeśli już zdecyduje się wejść na ścieżkę stania na czele danej grupy czy ideii, to jakimi zasadami się kierować, aby były efekty i dobre relacje?

Lider wyznacza kierunek w którym pragnie się rozwijać, towarzyszy innym i wspiera ich w działaniach. Tworzy i rozwija zespół partnerów i współpracowników, bo takie modele pracy przez następne lata będą kreowały przyszłość, dlatego umiejętności liderskie, zarządzanie zespołem, budowanie relacji, wyznaczanie i osiąganie celów to klucz do przywództwa. Program Tożsamość lidera to unikalne, nie do skopiowania podejście do przywództwa trenera Sławomira Lutra, który przedstawia zawsze swoje doświadczenia i przemiany.

Ten program nauczy Cię:

Jeżeli:

Dla kogo?

Fantastyczny program rozwojowy, obowiązkowy dla aktywnych i ambitnych ludzi, którzy pracują z innymi przy różnych projektach, przewodzą, zarządzają, rekrutują, podejmują ważne życiowe decyzje. Poznaj unikalny system kreowania liderów.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Tożsamość lidera
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: